Elbet Bir Gün Oyuncuları – Elbet Bir Gün Kıyafetleri

Elbet Bir Gün oyuncuları ve Elbet Bir Gün dizi kıyafetlerine bu konumuzdan oluşabileceksiniz. Ekin Koç ve Sinem Ünsal Elbet Bir Gün dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak.

Elbet Bir Gün Yapımcısı: Elbet Bir Gün dizisinin yapımcısı son yılların en başarılı yapım şirketlerinden Most Yapım olacak.
Elbet Bir Gün Kanalı: Elbet Bir Gün  dizisi hangi kanalda yayınlanacak diye soranlara cevap Fox TV olacak.
Elbet Bir Gün Yönetmeni: Elbet Bir Gün  dizisinin yönetmeni Gül Oğuz olacak.
Elbet Bir Gün Konusu: Elbet Bir Gün  dizisinde İki kız kardeşin çarpıcı hikâyesi anlatılacak.

elbet bir gün oyuncuları şuana kadar çekimlerden bir fotoğraf atmadı

Elbet Bir Gün Oyuncuları

Sinem Ünsal

Mucize Doktor dizisi ile Türkiye’nin en çok tanınan başrol oyuncularından olan Sinem Ünsal 1993 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir.  28 yaşının içinde olan Sinem Ünsal Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Fen Edebiyat fakültesi mezunudur. Özel kurslarda oyunculuk eğitimlerini tamamlayan Sinem Ünsal Çoban Yıldızı Siyah Beyaz Aşk gibi çok önemli dizilerde yer alma şansı bulmuştur. Sinem Ünsal son olarak Kızım dizisinde Sevgi isimli bir öğretmen olarak yer almış hem oyunculuğu hem de güzelliği ile büyülemiştir. 1.62 cm boyunda olan Sinem Ünsal 54 kg ağırlığındadır. Sinem Ünsal’ın bilinen bir sevgilisi yoktur.

Sinem Unsal elbet bir gun oyuncusu

Ekin Koç

Ekin Koç 21 haziran 1992 Antalya doğumludur ve 29 yaşının içindedir. Son olarak Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde yer alan Ekin Koç  daha önce de Muhteşem Yüzyıl da I. Ahmed  olarak izleyicisi karşısına çıkmıştı. İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme mezunu olan Ekin Koç Akademi 35 Buçuk da oyunculuk dersleri almıştır. Sana Bir Sır Vereceğim, Benim Adım Gültepe, 7 Yüz ve Bozkır Ekin Koç’un yer aldığı önemli dizilerdendir.  Ekin Koç 1.80 metre boyunda ve 73 kg’dır. Son filmi Bizim İçin Şampiyon filmi olmuştur.

elbet bir gun oyuncusu ekin koc