Elbet Bir Gün Oyuncuları – Elbet Bir Gün Kıyafetleri

Elbet Bir Gün oyuncuları ve Elbet Bir Gün dizi kıyafetlerine bu konumuzdan oluşabileceksiniz. Ekin Koç ve Sinem Ünsal Elbet Bir Gün dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak.

Elbet Bir Gün Yapımcısı: Elbet Bir Gün dizisinin yapımcısı son yılların en başarılı yapım şirketlerinden Most Yapım olacak.
Elbet Bir Gün Kanalı: Elbet Bir Gün  dizisi hangi kanalda yayınlanacak diye soranlara cevap Fox TV olacak.
Elbet Bir Gün Yönetmeni: Elbet Bir Gün  dizisinin yönetmeni Gül Oğuz olacak.

Elbet Bir Gün Senaristi: Elbet Bir Gün dizisinin senaristi Funda Alp ile Didem Kaplan olacak.
Elbet Bir Gün Konusu: Elbet Bir Gün  dizisinde İki kız kardeşin çarpıcı hikâyesi anlatılacak.

elbet birgün oyuncuları sinem ünsal ve Burak Yamantürk olacak

Elbet Bir Gün Oyuncuları

Sinem Ünsal (Gizem Kılıççı) (Feride)

Mucize Doktor dizisi ile Türkiye’nin en çok tanınan başrol oyuncularından olan Sinem Ünsal 1993 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir.  28 yaşının içinde olan Sinem Ünsal Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Fen Edebiyat fakültesi mezunudur. Özel kurslarda oyunculuk eğitimlerini tamamlayan Sinem Ünsal Çoban Yıldızı Siyah Beyaz Aşk gibi çok önemli dizilerde yer alma şansı bulmuştur. Sinem Ünsal son olarak Kızım dizisinde Sevgi isimli bir öğretmen olarak yer almış hem oyunculuğu hem de güzelliği ile büyülemiştir. 1.62 cm boyunda olan Sinem Ünsal 54 kg ağırlığındadır. Sinem Ünsal’ın bilinen bir sevgilisi yoktur.

Elbet Bir Gün dizisinde Gizem oldukça güzel ve başarılı bir avukattır. Gizem’in Mehmet ile mutlu bir evliliği vardır. Sazlısu’da doğup büyüyen Gizem’in gerçek adı Feride’dir. Feride’nin ablası Cemil’den kaçtıktan sonra Feride’den hıncını çıkarmak istemiş; ancak Feride Cemil’i yaralamış ve öğretmenin de yardımı ile tüm geçmişini geride bırakarak İstanbul’a kaçmış ve Gizem ismi ile yeni bir hayata başlamıştır. Gizem’in tek korkusu geçmişe gömdüğü sırrın ortaya çıkmasıdır. Gizem’e İstanbul’da öğretmenin kardeşi Yavuz bakmış büyütmüştür. 

Sinem Unsal elbet bir gun oyuncusu

Burak Yamantürk (Mehmet Kılıççı)

23 Aralık 1983 Kocaeli doğumlu olan Burak Yamantürk 38 yaşındadır. Burak Yamantürk daha önce Sevgili Geçmiş ve İçimdeki Fırtına dizilerinde yer alan Burak Yamantürk Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuar bölümü mezunudur.  Aslen Sivaslı olan Burak Yamantürk. Burak Yamantürk 1.76 metre boyunda ve 71 kg ağırlığındadır. Özge Özpirinçci ile sevgilidir.

Mehmet de eşi Gizem’i çok sever. Dürüst ve kaliteli bir adam olan Mehmet özel zevkleri olan ve adrenalin sporlarına düşkün bir adamdır. Hayatta her zaman risk alarak kazanan Mehmet risk aldığı bir işin içinden çıkamaz ve yasa dışı işlere girmek zorunda kalır ve her şeyi Gizem’den saklar. Mehmet eşi Gizem’i çok sevse de geçmişten gelen sırlar Mehmet ve Gizem aşkını derinden sarsacaktır. 

burak yamantürk Elbet Bir Gün Oyuncuları arasında yer alacak

Şebnem Bozoklu (Nesime Baykan)

25 Ağustos 1979 İstanbul doğumlu olan Şebnem Bozoklu  41 yaşının içindedir. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro mezunu olan Şebnem Bozoklu anne tarafından Araptır. 2019 da Kanat Atkaya ile dünya evine giren Şebnem Bozoklu daha önce de iç mimar Emre İzer ile evlenmiş ancak evliliğini devam ettirememişti. Her ne kadar Canım Ailem  dizisi ile ilk ekran deneyimi yaşasa da Şebnem Bozoklu uzun yıllar tiyatro sahnelerinde deneyim kazanmıştır. Bir çok izleyici Şebnem Bozoklu’yu Ulan İstanbul dizisi ile tanıdı; Şebnem Bozoklu Ulan İstanbul dizisinde hayat verdiği Yaren karakteri ile ünlendi. Daha sonra Cesur Hemşire, Çifte Saadet, Altınsoylar ve Gel Dese Aşk dizilerinde yer alan Şebnem Bozoklu son dönemde dizi tutturamayan oyuncular arasında yer aldı.  Şebnem Bozoklu 1.60 metre boyunda ve 57 kilodur.

Şebnem Bozoklu Elbet Bir Gün dizisinde Nesime karakteri ile yer alacak dizi de Gizem yani eski adı ile  ablasıdır. Maddi imkansızlıktan dolayı daha 16 yaşında zengin bir adam olan Cemil Baykan’la evlenir. Nesime’nin Cemil’den Mevsim adında bir kızı olur ama Nesime kamyon şoförü İsmail ile tanışır ve kovasını arkasında bırakarak kızı ile İstanbul’a kaçar. Her ne kadar neşeli ve eğlenceli bir kadın olsa da Nesime zorluklar karşısında nasıl hayatta kalabileceğini öğrenmiş ve güçlenmiştir. Nesime’nin tek hedefi zengin olmaktır. 

sebnem bozoklu

Muhammet Uzuner (Yavuz Kaplan)

Daha önce Terapist dizisinde hatırladığımız Muhammet Uzuner bir dönem de Gün On 4 dizisinde Gazanfer karakteri ile izleyicisi karşısına çıkmıştı. Muhammet Uzuner 30 haziran 1965 de Samsun da dünyaya gelmiştir.  55 yaşında olan Muhammet Uzuner Ankara Üniversitesinde Tiyatro eğitimi almıştır. Daha önce Halef  ve Siyah Beyaz Aşk gibi dizilerde yer alan Muhammet Uzuner’i bir çok izleyici Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde  hayat verdiği Aziz Mahmud Hüdayi karakteri ile tanımıştır.

Gizem’i köyden geldikten sonra İstanbul’da koruyup kollayan büyüten adam Yavuz’dur. Yavuz tırnağı ile kazıyarak bu günlere gelmiş maddi gücü yerinde sevilen bir adamdır. Gizem ve Nesime’nin geçmişten getirdikleri sır Yavuz’un da kurduğu düzeni alt üst edecektir. 

muhammed uzuner

Zeynep Kaçar (Asuman Kılıçlı)

Zeynep KAÇAR 1972 doğumludur ve 49 yaşının içindedir. Yazar ve oyuncu olan Zeynep Kaçar bir çok tiyatro oyununda da yer almıştır.

Asuman, Mehmet ve Serdar’ın annesidir. Asuman geleneksel bir anne ve kaynanadır. İğneleyerek eleştirmeyi çok sever. Ayrıntılara önem veren Asuman oldukça da beceriklidir. Kayıp Hayatlar programını dikkatlice takip eder. 

zeynep kacar oyuncu

 Ulvi Kahyaoğlu (Serdar Kılıççı)

Ulvi Kahyaoğlu son olarak Benim Adım Melek dizisinde Kerem karakteri ile yer akmıştı. Tiyatrocu olarak tanınan Ulvi Kahyaoğlu daha önce Ölmez Ağaç Efsanesi ve Diyelim ki Birlikteyiz gibi oyunlarda yer almıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur.

Serdar, Mehmet’in lojistik şirketinde çalışan kardeşidir. Aşırı duygusal bir adam olan Serdar uzun yıllar bilgisayar bağımlısı olarak vaktini tüketmiştir. Her zaman abisinin gerisinde kalan Serdar abisinden bağımsız ve uzak hayat yaşamak ister. Elbet Bir Gün dizisinde Serdar (Mehmet’in kardeşi Serdar) karakterine genç oyuncu Ulvi Kahyaoğlu hayat verecek. ulvi kahyaoglu

 Ömer Genç (Cemil Baykan)

Ömer Genç son olarak Arka Sokaklar’da Mesut’un düşmanı Mirza olarak yer almıştı. Ömer Genç şimdi de Elbet Bir Gün Oyuncuları arasında yer alacaktır.

Cemil Nesime’nin eski zengin ve acımasız eşidir. Nesime yıllar önce sürekli dayak yediği için kocası Cemil’i terk edip kaçsa da kızı Mevsim’i Cemil büyütmüştür. Cemil’in 15 yıldır içinde her yerde arasa da ne Nesime’yi ne de kardeşi Feride’yi bulamamıştır. Cemil Nesime’ye saplantılı şekilde aşıktır yıllar geçse de.  

omer genc

Helin Kandemir (Mevsim Baykan)

Helin Kandemir Elbet Bir Gün oyuncuları arasında yer alacak. Daha önce Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde hayat ver Kibrit karakteri ile ünlenen Helin Kandemir son olarak da Kağıt Ev dizisinde yer almıştı. Helin Kandemir 2 Haziran 2004 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Leyla Şirin ajansa bağlı olarak çalışan Helin Kandemir ilk dizi deneyimi Ötesiz İnsanlarda 9 yaşında iken olmuştur. Helin Kandemir 1.53 boyunda ve 40 kg ağırlığında sevimli bir kişiliktir. Kendisine Bir Litre Gözyaşı dizisinde başarılar diler ilereki hayatında daha büyük başarılara imza atmasını temenni ederiz.

Mevsim, Nesime’nin Cemil’den olma kızıdır. Annesi Mevsim’i 4 yaşındayken terk edip kaçmıştır. Annesi olmadığı için de Cemil Mevsim’i her konuda şımartarak büyütmüştür. Tam bir prenses gibi yetiştirilen Cemil inatçı ve akıllı bir kızdır. Annesi Nesime’yle karşılaşması Mevsim’in hayatını alt üst eder. Helin Kandemir Elbet Bir Gün dizisinde Nesime’nin kızı olarak karşımıza çıkacak. helin kandemir

Talha Karcı (Kamil Baykan)

Talha Karcı BKM Mutfak oyuncusu olarak tanınan Talha Karcı 8 Ekim 1993 İstanbul doğumludur ve 28 yaşının içindedir. Yeni Yüzyıl Üniversitesi Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü mezunu olan Talha Karcı aktif olarak tiyatro da yapmaktadır.

Kâmil, Cemil’in küçük kardeşidir. Abisi Cemil ne kadar zalim ve işini yürüten bir adamsa Kamil de o kadar şapşal ve iş bilmez bir adamdır. Kamil’in hayattan tek isteği abisinden kurtulmak ve kendi işinin başına geçmektir. 

talha karci

Yağmur Özbasmacı (Sevilay Egemen)

Daha Önce Beni Affet dizisinde yer alarak tanınan Yağmur Özbasmacı son olarak da Eczacı Seyran karakteri ile Benim Adım Melek dizisinde yer almıştı. Güzel oyuncu şimdi de Elbet Bir Gün Oyuncularından biri oldu.  1987 Ankara doğumlu olan Yağmur Özbasmacı Mermer 34 yaşındadır. Ankara Hacettepe Üniversitesinde Tiyatro eğitimi almıştır.

Sevilay şımarık ve zengin bir kızdır. Babası öldükten sonra şirketin başına Sevilay geçer. Sevilay asıl paranın yasadışı işlerden geldiğini görür ve bu işleri daha da büyütmeye karar verir. Mehmet’e aşık olan Sevilay onu elde etmek için her şeyi göze alacaktır. yagmur ozbasmaci

Kenan Acar (Murat Güven)

Çlcuk dizisinin Murat’ı Kenan Acar Elbet Bir Gün oyuncuları arasında yer alacak. 1990 İzmir doğumlu olan Kenan Acar 31 yaşındadır. Kenan Acar Medcezir dizisi ile tanınmaya başlamıştır. Serenay Aktaş ile bir dönem aşk yaşayan Kenan Acar  daha önce de Elimi Bırakma dizisine Kadir karakteri ile yer almıştır.

Murat Güven Kayıp Hayatlar isimli programın sunucusu ve yapımcısıdır. İzleyicinin güvendiği bir sunucu olan Murat Güven için şimdilerde para kazanmak kolay olsa da Murat zorlu bir hayattan tırnakları ile kazıyarak yükselmiştir. Mevsim’le tanıştıktan sonra Murat’ın da kariyeri tehlikeye girecektir.​

kenan acar elbet bir gün dizisi oyuncularından biri oldu

 Eylül Lize Kandemir (Janset)

Eylül Lize Kandemir son olarak Mavi markasının reklamında yer almıştır. Daha önce de Zemheri dizisinde yer alan  Eylül Lize Kandemir Elbet Bir Gün Oyuncuları arasında yerini aldı.

Janset, Murat Güven’in özel asistanıdır.  İyi bir eğitim almış ve hırslı bir kadın olan Janset kibirli bir kadındır. Güzeller güzeli bir kız olan Janset Murat Güven’e deliler gibi aşıktır.

 Eylül Lize Kandemir oyuncu olarak elbet dizisinde yer alacak güzel oyuncu

Osman Karakoç (Elbet Bir Gün İsmail)

29 Nisan 1983 Diyarbakır doğumlu olan Osman Karakoç Ankara Üniversitesi Tiyatro mezunudur. Osman Karakoç’u herkes meşhur Ankara dizisi Unutma Beni de canlandırdığı Ali karakteri ile tanır. 10 Haziran 2013 de meslektaşı Ceren Yalazoğlu ile evlenmiştir.

İsmail Nesime’yi kaçıran kamyoncudur. Ahmet’in de babasıdır. 

Osman Karakoc

Mustafa Egemen Almacı (Ahmet Dündar)

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? filminde Enes Batur’un çocukluğuna hayat vermiş ve çok sevilmişti. 14 yaşında olan Egemen Mustafa Almacı 176 c boyunda ve 70 kg’dır Kanıt Ateş Üstünde ve Muhteşem İkili yer aldığı önemli dizilerdendir.

Ahmet Nesime ve İsmail’in oğludur. Yaramaz bir tip olan Ahmet  tam bir baş belasıdır. Ahmet sosyal medya ile yakından ilgilenmektedir ve  popüler olmak için sürekli farklı videolar çekmeye çalışır; farklı video çekeceğim derken hep de başını belaya sokar. Ahmet zeki olduğu kadar komik de bir çocuktur. ​ Mustafa Egemen Almacı Elbet Bir Gün oyuncusu oldu.

Ecrin Moğultay

Ecrin MOĞULTAY Kemal Ekenel ajansa kayıtlı bir çocuk oyuncudur. Deli Gönül dizisi ile oyunculuğa başlayan Ecrin Moğultay  23 Kg ağırlığındadır ve 11 yaşındadır. 1.20 cm boyunda olan Ecrin Moğultay daha önce de Sude karakteri ile Koca Koca Yalanlar dizisinde yer almıştır.ecrin moğultay elbet bir gün dizisinde başrolde yer alacak ve çocuk oyuncu olacak

Serap Önder (Dane)

Serap Önder daha önce Leke dizisinde Nevin karakteri ile yer almıştır. 19 Ağustos 1956 Sinop doğumlu olan Serap Önder son dönemde Aşkın Bedeli, Bizim Hikaye ve Hayat Şarkısı dizilerinde yer almıştır.

Dane Cemil beyin hizmetlisidir. İyi niyetli temiz kalpli bir kadındır. Mevsim’e de o annelik yapmıştır Nesime kaçtıktan sonra. 

Serap Onder

Değer Soysal Alp

Değer Soysal Alp daha önce Şeref Bey, Leyla İle Mecnun ve Ali Ayse’yi Seviyor gibi dizilerde yer almış deneyimli bir oyuncudur. Elbet Bir Gün Oyuncuları arasında yer alacak olan Değer Soysal Alp Elbet Bir Gün dizisinde ilk kez öne çıkan bir rolle izleyici ile buluşacaktır. Deger Soysal Alp oyuncu

Selen Şenay (Nurcan)

Nurcan Kılıççı ailesinin hizmetlisidir.Selen Şenay elbet bir gün dizisinde Nurcan karakterine hayat verecektir

Zeynep Özyurt Tarhan (Öğretmen)

Yavuz Öğretmen’in kardeşidir. Feride’nin yani şimdiki adı ile Gizem’in sınıf öğretmenidir.

benim hayatım öğretmen karakterine Zeynep Özyurt Tarhan hayat verecek

Kadriye Çetinkaya

Emin Cüneyt Aydınoğlu

Tuana Karahan

Elif Polatoğlu

ayşen hizmetli