Yasak Elma Yeni Halit Can Kimdir? Burak Ali Özkan Kimdir?

Yasak Elma dizisinde yeni bir döneme giriliyor. Yasak Elma’da önce senarist değişikliği meydan gelmiş daha sonra da dizinin senaryosunda köklü değişiklikler olmuştu.

5 yıllık bir zaman atlaması olacak Yasak Elma  dizisinde yaşanan bir kaza sonrası Yıldız ağır yaralanır ve 5 yıl boyunca bitkisel hayatta kaldıktan sonra yeniden hayata döner. Dizi de Yıldız’ın annesi de öldüğü için Halit Can Çağatay tarafından büyütülür. Cansu sonunda Çağatay ile evlenir ve Halit Can’a da annelik yapar. Daha önce Yasak Elma dizisinde küçük Halit Can’ı Kuzey Gezer canlandırmaktaydı; ancak aradan geçen 5 yıldan sonra Kuzey Gezer de Yasak Elma dizisinden ayrılacak ve yeni bir çocuk oyuncu Yasak Elma dizisinde Halit Can’a hayat vermeye devam edecek.

Yasak Elma Yeni Halit Can Kimdir? Çocuk Halit Can

Yasak Elma dizisinde yeni Halit Can babası Çağatay olarak bilirken annesini de Cansu olarak tanıyor. Cansu Yıldız’ın uyanacağını düşünmediği için bu zamana kadar tedbir almamış ancak artık Yıldız iyileşti ve oğluna gerçekleri anlatacak.

Burak Ali Özkan Yasak Elma dizisinde Yıldız’ın oğlu yeni Halit Can olarak karşımıza çıkacak. 

Burak Ali Özkan Kimdir?

Burak Ali Özkan’ı daha önce Çocuk dizisinde izlemiştik. Layla Şirin Ajansın oyuncusu olan Burak Ali Özkan 2013 doğumludur ve 2021 yılı itibari ile 8 yaşının içindedi.r Kumral saçlı olan Burak Ali Özkan 2021 de Hekioğlu dizisinde de konuk oyuncu olarak yer almıştır. Ziraat Katılım Reklam, bingo ve İstikbal gibi markaların reklamlarında da boy gösteren yetenekli çocuk oyuncu Burak Ali ÖZKAN geleceğin yıldız oyuncuları arasında gösterilmektedir.

Burak Ali Özkan’ın bir de kendisi gibi oyuncu kardeşi vardır kardeşinin ismi ide Buğra’dır. Ailesi Buğra ve Burak Ali’ye ortak bir instagram hesabı açmıştır. Burak Ali Özkan’ın İnstagram adresi için tıklayınız

Yorum yaz