Serhat Tutumluer Hercai’den Neden Ayrıldı? Hazar Şadoğlu Ölüyor

Finale doğru hızlı adımlar ile koşan Hercai dizisinde önemli bir ayrılık daha yaşanacak. Son olarak diziye yeni dahil olan yeni senaristler Feraye Şahin ve Sema Ali Erol bile ayrıldığı Hercai dizisinden daha önce de Gül karakteri ile dizinin sevilen oyuncularından olan Ebrar Demirbilek, dizi de Gönül karakterine hayat veren Oya Unustası ve Azad karakteri ile dizide yer alan Ahmet Tansu Taşanlar Hercai dizisinden ayrılmışlardı. Peki Serhat Tutumluer Hercai’den neden ayrılıyor? İşte nedeni

Serhat Tutumluer Hercai’den Neden Ayrılıyor?

Bir çok izleyici bize Serhat Tutumluer Hercai’den neden ayrılıyor sorusunu soruyor bu sorunun cevabı ise oyuncular batan gemiyi terk ediyor. Aslında Hercai dizisinde herkes batan gemiden kendini kurtarmaya çalışıyor. Akıllı menajerler oyuncularını bir bir Hercai dizisinden çekiyor. Zira herkes Hercai dizisinin bu sezon sonunda final yapacağını, dizinin son çırpınışlarını yaşadığını biliyor. Bu nedenle Hercai dizisinde rezil olmak yerine 2021 2022 yeni sezonunda yepyeni bir dizi ile ekranlarda olmak istiyor.

Aslında İstanbul dışında çekilen tüm dizilerde bu sorun yaşanıyor. Oyuncular ailelerinden uzak kalarak çektikleri dizilere büyük emek veriyorlar. Bunun sebebi ise tutan dizinin düzenli gelir kapısı olması; ancak dizinin final yapacağı anlaşılınca düzenli gelirin bitecek olması oyuncuları strese sokuyor ve kazandıkları paranın çektikleri emeğe değmeyeceğini düşünüyor. Eğer Hercai dizisi yüksek reyting alıp gelecek sezonda da ekranlarda olmayı garantiliyor olsaydı başta Ebrar Demirbilek, Oya Unustas ve Ahmet Tansu Taşanlar olmak üzere hiç bir oyuncu diziden ayrılmazdı.

Hercai Dizisinde Hazar Şadoğlu Ölecek mi?

Hercai Dizisinde Hazar Şadoğlu Ölecek mi? sorunun cevabı evet. Dizi de babasına yeni kavuşan Miran baba acısı yaşayacak. Hercai dizisinde Hazar Şadoğlu ölecek ve dizi de işler daha da karışacak.

hercai hazar sadoglu oluyor

Serhat Tutumluer Hercai’den Neden Ayrıldı? Hazar Şadoğlu Ölüyor (3 Yorum)

  1. Bu dizinin en güzel oyuncuları ayrılıyor bu ne yaaa hazar annesine oğluna yeni kavuşmuşken bu oldumu şimdi diziye en yakışan oyuncu hazar betty ölmeeesiiin

  2. ben ce hazar ölmeyece daha anlatacak çok hikayesi var bir de miran daha yeni babasina kavustu bunu mirana yapmayin yapmayın lutfen bir de kitapta ölmüyor. okadar okudum arastırdım internete..dizi onamayin….

    • Hazar ölmesin diziye bakılmaz miran yeni kavuştu babasına gerçekte hazar ölmüyo