Duygu Yetiş Hercai’den Neden Ayrıldı? Hercai Elif Öldü mü?

Hercai dizisinin 27 mart cuma akşamı ekranlara gelen 38. bölümde Elif intihar etti. Peki Hercai de Elif ölecek mi? Bilindiği üzere Hercai dizisinde Elif karakterine Duygu Yetiş hayat vermekteydi. Peki Duygu Yetiş Hercai’den Ayrılacak mı? İşte cevabı Sizlere Hercai dizisinden bir kriz haberi de getirdik. Çıkan kriz sonrası Duygu Yetiş Hercai dizisinden ayrılmış oldu. İşte o kriz.

Hercai dizisinin 27 mart akşamı yayınlanan 38. bölümünde Duygu Yetiş resmen bölümde yoktu. Duygu Yetiş yerine Hercai dizisinin 38. bölümünde dublör kullanıldı. Bölümde Duygu Yetiş oynamadı  Elif karakterine hayat vere bir dublör kullanıldı ve hep Elif karakterini arkadan gösterdiler. Alttan ise Duygu Yetiş’in sesini verdiler. Hercai dizisi 38. bölüm senaryosuna da sonradan bu intihar eklenmişti bu durum çok belliydi; ortada bir şey yokken Elif gece gece gelinliğiyle göle girip öldü.

Peki ne oldu da Duygu Yetiş bir bölüm bile dayanamadan seti terk etti? Hercai setinde bir kriz çıktığından eminiz ama krizin konusu ve detayları hakkında şuanda kulislerde bir bilgi yok. Hercai seti tekrar çekime başlar başlamaz bilgi vereceğiz.

Hercai Elif Öldü mü?

Hercai dizisinin 38. bölümünde Elif ve Azad evliliği çıkmaza girdi. Azat Elif’i sevemeyeceğini itiraf etti. Diğer taraftan Azize Aslanbey’in oyunları sonrası Elif iyice çıkmaza girdi. Elif artık çektiği çilenin bitmesini istedi. Azad ile evlilikleri imkansız hale gelen Elif gelinliğini giyerek intihar etti. Bir gece vakti herkesten habersiz gelinliğini giyen Elif bir de mektup yazarak kendi hayatına son verdi. Elif’in cesedi ise hala bulunamadı. Polisler Elif’in yazdığı mektubu ve kimliğini Aslanbey ailesine getirdi. Azize Aslanbey Elif’in öldüğüne inanmadı zira onu konakta biliyordu ancak Elif konakta değildi. Bir görgü tanıdığı da gelinlikli bir kızın ırmağa girdiğini ancak karanlıkta sonrasını göremediklerini ve kızın suyun içinde gözlerden kaybolduğunu söyledi. Peki Elif gerçekten öldü mü? Duygu Yetiş Hercai’den ayrıldı mı?

Hercai dizisi setinden Elif karakteri yok. Bize gelen bilgiye göre Duygu Yetiş ile Hercai dizisi yapımcıları arasında bir kriz olabilirmiş. Duygu Yetiş İstanbul’da ve Mardin’de ki setten ayrılmış. Bu nedenle de  Elif ASLABEY’in öldüğüne eminiz. Elif’in hikayesi artık senaryoda bitti. Azize Aslanbey artık Şadoğullarından yeni bir intikam almak için harekete geçecek. Şadoğlu ve Aslanbeyler arasında sanki intikama konu kalmamış gibi şimdi de Elif’in intikamı işleri çok karıştıracak Hercai dizisinde

Biz Duygu Yetiş’in Hercai dizisinden ayrıldığından eminiz; ancak kesinleştirmek için Hercai dizisi setinden bilgi almak istiyoruz ancak set Korono Virüs nedeniyle durduğu için Mardin Midyat’tan kesin bilgi alamıyoruz; eğer çekimler devam etseydi. Duygu Yetiş Hercai dizisi setinde mi değil mi kesin bilgi alırdık ancak bize gelen bilgiye göre çekimin devam ettiği geçen hafta Duygu Yetiş sette yokmuş. Bu durumda Hercai dizisinde zaten varlığı yokluğu belli olmayan ve hikayeye sonradan dahil edilmiş Elif karakterinin öldüğünü düşünüyoruz.

Hercai dizisinin önümüzde ki haftalarda yayınlanacak 39. bölümünde Elif’in cenazesi de bulunacaktır; Elif büyük bir bir ırmakta kaybolduğu için cenazenin bir anda ortaya çıkması zaten saça olurdu.

Duygu Yetiş Hercai’den Neden Ayrıldı?

blankDuygu Yetiş bilindiği üzere Hercai dizisi kadrosuna sette çıkan bir krizden dolayı sonradan dahil olmuştu. Hercai dizisinin ilk üç bölümünde Elif Aslanbey karakterine Eda Elif Başlamışlı hayat vermişti ancak sonradan Eda Elif Başlamışlı Hercai setinden ayrıldı ve Elif karakteri için deneyimli oyuncu Duygu Yetiş ile anlaşılmıştı.  Duygu Yetiş’in Hercai dizisinden bizce çıkan kriz gereği ayrıldı. Diğer tarafran sette çıkan krizin nedeni de senaryo olabilir zira Elif’in öleceğini öğrenen Duygu Yetiş kriz çıkarmış olabilir. Duygu Yetiş’in bilinen yeni bir dizi anlaşması veya farklı bir projesi yok. Hercai dizisi senaristi Berfu Ergenekon dizi de Elif karakterini bitirince Duygu Yetiş içinde ayrılık vakti gelmiş kriz de bu yüzden çıkmış olabilir.

Bilindiği üzere Hercai dizisinde son dönemde bir senarist değişikliği olmuş ve ünlü senarist Ede Tezcan diziden ayrılacak yerini Berfu Ergenekon’a bırakmıştı. Berfu Ergenekon’da yazacağı hikayelere yeni karakter ile devam edecek.

Hercai Elif İntihar Ediyor

Duygu Yetiş Hercai’den Neden Ayrıldı? Hercai Elif Öldü mü? (4 Yorum)

  1. bence ayrılmasa cok iyi olurdu eğer elif karakteri diziden ayrılsa reytingler düşecek belkide ayrilmayacak olabilir sizin fikirleriniz yanlış ola bilir ben bu diziyi cok seviyorum insallah ayrilmaz diziden iyi uykular!

  2. Hiç güzel bir şey yapmadınız elif karakterini öldürerek reyting lütfen saf kalpli elif’imizi bizden ayırmayın