Oya Unustası Hercai’den Neden Ayrıldı? Gönül Hercai’ye Geri Dönecek mi?

Hercai dizisi oyuncu kadrosunda önemli değişiklikler yaşanacak. Oya Unustası Hercai’den Neden Ayrıldı? Gönül Hercai’ye Geri Dönecek mi? sorularını soruluyor. Tüm bu soruların cevapları bu konumuzda olacak.

2021 itibari ile gün değiştiren Hercai dizisinin günü ile birlikte hikayesinde de önemli bir gelişme yaşanacak. Artık pazar akşamları izleyicisi ile buluşan Hercai dizisinden Ahmet Tansu Taşanlar ve Oya Unustası ayrılacak. Peki Oya Unustası Hercai dizisinden neden ayrıldı? İşte detaylar.

Hercai Gönül Nasıl Ölecek mi? Nasıl Ayrılacak?

Hercai dizisinde Gönül ve Azad arabaya atlayıp uzaklara gidecekler. Böylece Gönül ve Azad  Hercai dizisinden ayrılacaklar. hercai gonu gidiyor resimleri

Oya Unustası Hercai’den Neden Ayrıldı?

Mia Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Hercai dizisi hikayesinde değişikliğe gidiliyor. Hercai dizisinde Gönül ve Azad aşkı son dönemde çok konuşulan ve desteklenen bir aşk olmuştu; ancak artık senaristler Azad ve Gönül aşkına yeni senaryo yazamadı. Azad ve Gönül’ün hikayesini devam ettirmek için yazılan textler etkisiz bulununca dizi de Azad karakterine hayat veren Ahmet Tansu Taşanlar ve Gönül karakterine hayat veren Oya Unustası ile yollar ayrılmaya karar verildi.

Oya Unustasi Hercaiden Neden Ayrildi resimleri

MArt ayı itibari ile hem Ahmet Tansu Taşanlar hem de Oya Unustası dizinin çekimlerinin yapıldığı Mardin’den ayrılmış olacak. Hercai dizisinde Ahmet Tansu Taşanlar ve Oya Unustası’nın ayrılması ile dizinin bütçesi de rahatladı. Aldığımız kulis bilgilerine göre Hercai dizisine bir çok yeni karakter mart ayı içinde dahil olacak ve Hercai dizisi yepyeni hikayeler ile yoluna devam edecek.

Gönül Hercai’Ye Geri Dönecek mi?

Hercai dizisinde Gönül ve Azad’a birlikte mutlu son yazılacak diye bir duyum aldık; ancak Hercai dizsinde Gönül giderek diziden ayrılacak bazı sitelerde yazıldığı gibi ölerek değil.

Gerçekte Gönül ve Azad hikayeden nasıl çıkarılacak bilinmez ama bilinen bir şey var Gönül Hercai dizisine bir daha kesin olarak geri dönmeyecek. Usta oyuncu Oya Unustası  kendisine gelen yeni dizi tekliflerini değerlendirmeye başladı bile. Bakalım Oya Unustası hangi yeni dizi ile izleyicisi ile buluşacak.