Kırmızı Kamyon Menekşe Kimdir? Sümeyye Aydoğan Kimdir?

Kırmızı Kamyon dizisi nisan ayında Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Geniş oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekecek Kırmızı Kamyon  dizisinde güzeler güzeli Menekşe karakterine Sümeyye Aydoğan hayat verecek. Daha önce yüzünü dizilerde görmediğimiz güzel tiyatro oyuncusu Sümeyye Aydoğan ilk dizi oyunculuğu deneyimini yapımcılığını 10 Ev şirketinin üstlendiği Kırmızı Kamyon dizisi ile yaşayacak.

Sümeyye Aydoğan Kimdir?

Genç tiyatro oyuncusu Sümeyye Aydoğan Talento menajerliğin oyuncusudur. Aldığı oyunculuk eğitimlerinden sonra kendini tiyatro sahnelerine atan Sümeyye Aydoğan Kırmızı Kamyon dizisinde hayat vereceği Menekşe  karakteri için çok heyecanlı.

Kırmızı Kamyon Menekşe Kimdir?

Kırmızı Kamyon Menekşe kim  sorusu sitemize gelen sorulardan. Menekşe İlker’in sevdiği kızdır. Dizi de Menekşe daha 20’li yaşların başında oldukça güzel ve akıllı bir kızdır. Hayata karşı deneyimsiz olsa da Menekşe temiz yüreği ile bir çok sorunun üstesinden den tek başına gelmeyi başaracak. Aşık olduğu için hem duyguları hem de aklı karışan Menekşe’yi zorlu günler bekliyor. Bir itfaiye eri olan İlker’e aşık olacak Menekşebir itfaiyeci eşi olmanın bu kadar zor olabileceğini tahmin edemeyecek.

kirmizi kamyon menekse

Kırmızı Kamyon dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Kırmızı Kamyon Oyuncu

Kırmızı Kamyon dizisinde itfaiyecilerin hayat ve mal kurtarmak için harcadıkları insan üstü çabaları anlatılırken aynı zaman da yaşadıkları aşklar ve hüzünler de izleyici karşısına çıkarılacak.