Berk Oktay Yasak Elma’dan Neden Ayrıldı? Yasak Elma Çağatay Öldü mü?

Berk Oktay Yasak Elma dizisinden ayrılıyor. Savaşçı dizisinden sonra Yasak Elma dizisinde de büyük bir başarı yakalayan Berk Oktay Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Çağatay karakterine veda etmek zorunda kalacak. Peki Berk Oktay Yasak Elma’dan Neden Ayrıldı?

Berk Oktay Yasak Elma’dan Neden Ayrıldı sorusuna en net cevabı verelim. Yasak Elma dizisi 6. sezonu ile 2022 2023 yeni sezonunda Fox Tv ekranlarında yayın hayatına devam edecek ancak Yasak Elma dizisi senaristleri 6. sezon senaryosunu farklı karakterler ve farklı bir kurgu üzerinden devam ettirmek istiyor zira aynı karakterler ile 1 sezonluk daha etkili bir senaryo yazmakta oldukça zorlanıyorlar. Bu nedenle de senaryoya farklı hikayeler ve farklı karakterler dahil edilerek Yasak Elma yeniden bol bol entrikalı bir hal alacak.

Berk Oktay Yasak Elma'dan Neden Ayrıldı çünkü senaryo da yeri bitti.

Berk Oktay Yasak Elma’dan Neden Ayrıldı?

Berk Oktay Yasak Elma dizisinden tamamen senaryo gereği ayrılmak zorunda kalacak. Yoksa Berk Oktay Savaşçı dizisinden sonra Yasak Elma dizisinden çok memnundu zira Savaşçı dizisinde sürekli dağ taş geziyor ve Eskişehir ve Ankara’ya çekimlere gitmek zorunda kalıyordu. Berk Oktay Yasak Elma ile 6. sezonda da devam etmek istedi ancak olmadı.

Yasak Elma dizisinde zaten son haftalarda yani Yıldız ile Çağatay arasında ki bağ koptuktan sonra Berk Oktay’a çok fazla senaryoda rol yazılmıyor Berk Oktay2ın ancak bir bölümde 5 10 sahnesi oluyordu. Yeni sezonda Yasak Elma’ya Yıldız’a partner olması için yeni karakter yani yeni oyuncular dahil edilecek. Yani Yasak Elma’da Yıldız yeniden aşık olacak.

Yasak Elma Çağatay Öldü mü?

Yasak Elma dizisi senaryosunu ne yazık ki bilemiyoruz ancak dizi de Çağatay karakterinin yeni sezonda olmayacağı Berk Oktay’a bildirildi ve Berk Oktay’ın menajeri yapım şirketlerine Med Yapım ile sözleşmelerinin bittiğini ve 2022 2023 yeni sezonu ve 2022 yaz sezonu için farklı dizilerden gelen tekliflere açık olduğunu bildirdi.

Yasak Elma Çağatay Öldü mü evet ölecek ve diziden çıkacak

Yasak Elma dizisinde belki Çağatay karakteri için bir ölüm sahnesi yazılabilir belki de Çağatay yurt dışına gider ancak kesin olan şey şu yeni sezonda senaryo da Çağatay karakteri yok.

Berk Oktay Yasak Elma’dan Neden Ayrıldı? Yasak Elma Çağatay Öldü mü? (1 Yorum)