Seksenler Neden Final Yapıyor? 11. Sezonda Devam Edecek mi?

Seksenler dizisi için resmi final kararı alındı. Seksenler 654. bölümü ile 10 Haziran 2022 cuma akşamı final yaparak ekranlara veda edecek.  Seksenler dizisi için alınan final kararı hem oyunculara hem de set çalışanlarına bildirildi. Seksenler dizisi setinde hüzünlü bir vedalaşma yaşandı. 2022 2023 sezonunda eylül ayında yeniden bir araya geleceğini düşünen set çalışları ve oyuncular alınan final kararı karşısında üzgünlüğünü gizleyemedi.

Seksenler Neden Final Yapıyor?

Seksenler Neden Final Yapıyor? İşte cevap: Trt 1’in sevilen dizisi Seksenler 10 sezon ve 650 bölümdür yayında. Türkiye’nin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Seksenler de artık senaryo 90’lı yıllara kadar uzamıştı. Yani dizinin ismi Seksenler olmasına rağmen dizi de 90’lı yıllar anlatılıyordu. Hak verirsiniz ki bir diziyi 654 bölüm yazmak kolay bir iş değildir. Özellikle Seksenler dizisi senaryosunda ciddi sıkıntılar vardı; ancak bir şekilde yaşanan senaryo sıkıntıları aşılmıştı ancak Trt 1 yönetimi artık Seksenler dizisi ile yoluna devam etmek istemedi zira Seksenler dizisi yüksek maliyetine karşı Trt 1’e ciddi bir reklam geliri sağlamıyordu. Bu nedenle de her güzel şeyin bir sonu var diyen Trt 1 yönetimi Seksenler dizisi yapımcısı, senaristi ve oyuncusu Birol Güven’e final kararını bildirdi.

Seksenler Neden Final Yapıyor çünkü reytingleri oldukça düşük

Seksenler 11. Sezonda Devam Edecek mi?

Seksenler dizisi ne yazık ki 11. sezonu ile 2022 2023 sezonunda yayında olamayacak. Seksenler dizisi 10. sezon sonunda 654 .bölümü ile kesin olarak final yapacak.

Seksenler Yeniden Başlayabilir mi?

Seksenler dizisi daha önce de final yapmış ve izleyicinin büyük isteği ve özlemi sonrasında yeniden eski kadro ile çekilmeye başlanmıştı. Seksenler efsanesi belki bir 10 yıl sonra yeniden çekilebilir; ancak kısa zamanda yapımcı Birol Güven’in de aklında böyle bir fikir yok.

Seksenler 11. Sezonda Devam Edecek mi hayır seksenler artık bitti.

Seksenler Ne Zaman Final Yapacak?

Seksenler dizisi eğer bir değişiklik yapılmaz ise 3 haziran 2022 de 650. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecektir.

Seksenler Neden Final Yapıyor? 11. Sezonda Devam Edecek mi? (2 Yorum)

  1. Ben seksenleri seksenlerde anlatıldığı gibi yaşamış biriyim. Oğlumla izlerkende aynı duyguları bir daha yaşamış, onunda yaşaması için örneklerle anlatmıştım. Aslında seksenli yıllar çok güzelmiş bu diziyle farkına vardık. Bu dizi olmasa bizim tozlu hafızalarımızın bir köşesinde kalacakmış.Bu diziyle o tozlardan temizleyip tekrardan o günleri yaşamışız. Şimdiki dizilerde o içtenlik yok.Keske bitmeseydi. Üzgünüm

  2. yani sonuc olarak trt yine yapti bir pislik , neymis dizinin maliyeti yuksekmis reklam gelirleri yetmemis bilmem ne . milletin evine giren kazik elektirik faturalarindan ve daha bilmediklerimizden alinan trt payi azmi gelmis acaba ve kimin cebine giriyor . son zamanlarin en guzel dizilerinden biri seksenleri bitirdiler yaziklar olsun , bitti guzel cinaralti mahallemiz komsularimiz para ugruna reyting masali yedi diziyi