13 Ocak Kuruluş Osman Neden Yok? 14 Ocak Bir Zamanlar Çukurova Neden Yok?

Yılbaşı arası vermeyen Kuruluş Osman dizisine bu sefer de maç arası engeli geldi. Bir çok izleyici Kuruluş Osman dizisinin yılbaşında ara vermemesine çok sevinmişti ancak 13 Ocak Çarşamba akşamı Ziraat Türkiye kupasında ekranlara gelecek Beşiktaş – Çaykur Rizespor maçı nedeniyle Kuruluş Osman dizisi yayın hayatına bir hafta ara verecek.

13 Ocak Kuruluş Osman Neden Yok?

Kuruluş Osman dizisi 13 ocak çarşamba günü Beşiktaş ve Çaykur Rizespor takımları arasında yapılacak Türkiye Kupası maçı nedeniyle yayında olamayacak. Kuruluş Osman dizisinin 13 ocakta yayınlanması beklenen 42. bölümü 20 ocak çarşamba günü yayınlanacak. Böyle diğer Atv dizileri gibi Kuruluş Osman  da bir haftalık ara vermiş olacak.

Kuruluş Osman dizisini izleyen Beşiktaş taraftarları maç yayını ve dizilerin çakışması nedeniyle huzursuzdu Kuruluş Osman dizisine verilen aranın bir hafta kaydırılması en çok onların işine geldi. Kuruluş Osman dizisinde bilindiği üzere Osman bey dönemine geçilmiş ve Osman bey obasının başına diğer tüm Türk beyliklerini bir araya getirme hedefi ile yola çıkmıştı.kurulus osman 13 ocak neden yok

14 Ocak Bir Zamanlar Çukurova Neden Yok?

13 ocakta Kuruluş Osman dizisi Beşiktaş – Çaykur Rizespor maçı nedeniyle 13 ocakta yayındalanamazken aynı nedenle 14 ocak perşembe akşamı yayınlanacak Fenerbahçe – Kasımpaşa maçı nedeniyle de Bir Zamanlar Çukurova dizisi yayında olamayacak. Bir Zamanlar Çukurova dizisi daha önce 31 aralıkta yayına ara vermişti; 7 ocak 2021 de yayında olacak Bir Zamanlar Çukurova dizisi 14 ocak 2021 de ikinci kere ara verecek.

Kuruluş Osman 13 Ocak Var mı?

Kuruluş Osman 13 Ocakta yayınlanmayacak.14 ocak bir zamanlar cukurova var mi resimleri

Bir Zamanlar Çukurova 14 Ocakta var mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 14 ocak perşembe akşamı kesin olarak yayında olamayacak.