2 mart Beyaz Show Neden Yayınlanmıyor?

Kanal D ekranlarında izleyiciye ve konuklarına eğlenceli anlar yaşatan Talk Show Beyaz Show  2 mart cuma akşamı izleyicisi karşısında olmayacak. Beyaz Show’un yapımcısı Ebru Erkal Beyaz Show’un bu akşam ekranlarda olmayacağını duyurdu.

Bilindiği üzere Türkiye’nin Suriye’nin Afrin bölgesinde yürüttüğü barış harekatında 1 mart perşembe akşamı 8 şehit 13 yaralı haberi gelmişti. Tüm Türkiye ile birlikte şehitlerin memleketlerine’de büyük bir ateş düştü.

Beyazıt Öztürk ise ateş düştüğü yeri yakar biz eğlencemize, paramıza bakalım demedi ve toplumun acısını görmezden gelmedi. Konukları bile hazır olmasına rağmen canlı yayına saatler kala 2 mart cuma Beyaz Show’un ekranlarda olamayacağı duyuruldu ve Türk milletine baş sağlığı dilendi.

Eğer yayınlansaydı bu hafta Beyaz Show’da muhteşem sesi ve şarkılarıyla gönüllere taht kuran isim Candan Erçetin, “Ailecek Şaşkınız” filminin oyuncuları Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Saadet Işıl Aksoy konuk olacaktı.beyaz show neden yok resimleri

Gerçeği söylemek gerekirse insanlarımızın da eğlenecek bir durumda olmadığı ortadaydı. Beyazıt Öztürk veBeyaz Show ekibine bu duyarlı davranışları için teşekkür eder tüm milletimize baş sağlığı dileriz.

Allah milletimizi daim eylesin.

bu hafta; Muhteşem sesi ve şarkılarıyla gönüllere taht kuran isim Candan Erçetin, “Ailecek Şaşkınız” filminin oyuncuları Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Saadet Işıl Aksoy konuk oluyor.