6.45 Yayınevinde Standart Bir Gün Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Acun Ilıcalı’nın kurduğu ve birbirinden ilginç dizi ve show programlarının yer alacağı Exxen yakında yayın hayatına başlayacak. Exxen platformda neler var var. Öncelikle hiç bir kanalda olmayan sürpriz programlar yer alacak. Dizilerin yanı sıra hatırı sayılır takipçileri olan youtube fenomenleri de burada yer alıyor. Gençlik dizilerinden aksiyon dizilerine kadar geniş bir yelpazede seyirciye hitap eden Exxen yeni bir dizinin başlayacağını duyurdu.

Rıza Kocaoğlu ve Sarp Akkaya’nın bir araya geleceği dizinin yapımcılığını Same Film üstleniyor. Senaryosunu Kaya Çıdamlı’nın yazdığı  6.45 Yayınevinde Standart Bir Gün adlı dizinin hazırlık çalışmaları sürüyor. Dizi Kaybedenler Kulübünün spinn-off projesi olarak Exxen kanalında yayınlanacak.

6.45 Yayınevinde Standart Bir Gün Oyuncuları

Rıza Kocaoğlu Kimdir?

Çukur dizisinde Aliço karakteri ile bilinen Rıza Kocaoğlu 19 Mart 1979 İzmir doğumludur. 42 yaşındaki deneyimli oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Babası yıllarca Göztepe amigoluğu yapmış olan ve başbakan lakaplı İsmail Kocaoğlu’dur. Bana Şans Dile adlı sinema filmi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Çok sayıda dizi ve filmde rol alan oyuncu fanatik Göztepe taraftarıdır. 1,70 m boyunda 66 kg ağırlığındadır ve balık burcudur.riza

Rıza Kocaoğlu Hangi Dizi ve Filmlerde Oynadı?

Çok sayıda tiyatro, dizi ve filmde oynayan Rıza Kocaoğlu son olarak Çukur dizisinde Aliço karakterini oynamıştır. Behzat Ç, Kuzey Güney, Kaybedenler Kulübü Yolda, Organize İşler; Sazan Sarmalı oynadığı dizi ve filmlerden bazılarıdır.

Sarp Akkaya Kimdir?

Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizide oynadığı Servet karakteri ile tanınan Sarp Akkaya 13 Mayıs 1980 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Oyuncu Esra Akkaya kız kardeşidir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Son sınıftayken Onur Bayraktar ile birlikte Stüdyo Drama Tiyatro Topluluğunu kurdu. İlk oyunculuk deneyimi 1995 yılında Kartal Tibet’in baş rollerde oynadığı Bizim Aile dizisi olmuştur. Onu aslı ünlü yapan ise 2007 yılında oynadığı Kurtlar Vadisi Pusu dizisindeki Servet karakteridir. 1,83 boyundaki başarılı oyuncu Sinem Yalçınkaya ile 2017 yılında evlenmiştir.sarp

Sarp Akkaya Oynadığı Dizi ve Filmler

Sarp Akkaya çok sayıda dizi ve filmde rol almıştır. Bunlardan bazıları şunlardır. Ezel, Mavi Kelebekler, Suskunlar, Muhteşem Yüzyıl, Racon, Evli ve Öfkeli, Paramparça, Söz ve Kurşun. Son olarak Çukur dizisinde Aliço karakterini oynamıştır.

Yorum yaz