Ada Masalı Ateş Kimdir? Biricik’in Kardeşi Efe Adabaş Kim?

Ada Masalı Star TV’de başarılı bir grafik sergilemeye devam ediyor. Beklenen reytingleri alan Ada Masalı dizisinin oyuncu kadrosu da genişliyor. Ada Masalı dizisine Ateş  karakteri ile Efe Adabaş dahil olacak. Böylece Ada Masalı Ateş Kimdir? sorusunun da cevabı belli olacak. Ada Masalı dizisinde Ateş karakteri  Özge Demirtel’in hayat verdiği Biricik karakterinin kardeşine hayat verecek.

Ada Masalı Ateş Kimdir?

Ada Masalı dizisinde Ateş Ada’ya yeni gelen yakışıklı bir gençtir. Dizi de Haziran’ın en yakın arkadaşı olan Biricik’in erkek kardeşi olan Ateş hem yakışıklı hem sorunlu hem de zengin bir gençtir. Sorunlu tavısları nedeni ile yatılı okullarda okumak zorunda kalan Ateş ile Biricik arasında da iyi bir abla kardeş bağı yoktur. Biricik’e emanet olarak Ada’ya gelen Ateş ablasından kaçar. Biricik her yerde kardeşi Ateş’i ararken Ateş ise Nehir ile tanışır.

Ada’da yalnız olan ve Ada’dan kurtulmak isteyen Nehir zengin ve yakışıklı olan Ateş’i bulur da onun peşini hiç bırakır mı? Ateş adaya gelir gelmez sadece Nehir’in değil diğer ada kızlarının da dikkatini çekecektir.  Ada Masalı Ateş karakterini sizlere tanıtmaya çalıştık. Şimdi de karaktere hayat veren Efe Adabaş’ı tanıyalım.

Efe Adabaş Kim?

Genç oyuncu Efe Adabaş geleceğin erkek başrol oyuncusu olmaya aday olacak kadar yetenekli ve yakışıklı bir oyuncu. Daha önce Kırmızı Oda’da Mitra karakterinin kardeşi Ali rolüyle izleyicisi ile buluşan Efe Adabaş İzmir Güzeli Ajansın oyuncularındandır. Aslen İzmirli olduğunu tahmin ettiğimiz Efe Adabaş Yeditepe Üniversitende oyunculuk eğitimleri almış ve reklam filmleri ile ilk kez kamera önü deneyimi yaşamıştır. İlk olarak İşbir Yatak reklamında oynayan ve ekran yüzü çok beğenilen Efe Adabaş  20’li yaşların henüz başındadır.

Efe Adabaş instagram adresi @efeadabas/’tır.Ada Masalı Ateş adaya yeni gelen gençtir