Adnan Mehmet Ali Aslan Kimdir? Yaşı Kilosu

Tiyatro ve komedi oyuncusu Adnan Mehmet Ali Aslan Emanet dizisi kadrosunda yer alarak ilk kez bir dizinin ana kadrosunda yer almayı başardı.

Adnan Mehmet Ali Aslan Kimdir

^Son olarak Rom An filminde yer alan Adnan Mehmet Ali Aslan 1994 Mersin doğumludur ve 26 yaşındadır. Adnan Mehmet Ali Aslan’ın yer aldığı tiyatro oyunları arasında Arabesk Müzikali, Şenlik Çıkmazı ve Son Altı Saat gibi oyunlar vardır. Adnan Mehmet Ali Aslan aktif olarak tiyatro yapmaktadır. Adnan Mehmet Ali Aslan’ın menajeri ise Nimet Tezgiden’dir.

Adnan Mehmet Ali Aslan Kardeşim Benim filminde küçük bir rolde yer alsa da başarılı komedi oyunculuğu ile yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Adnan Mehmet Ali Aslan daha önce Arkadaşlar İyidir dizisinde figüran olarak küçük bir rolde yer alsa da uzun süreli ilk dizisi Emanet olarak kayda geçmiştir.

Aslen komedi oyuncusu olan Adnan Mehmet Ali Aslan ilk kez bir dram dizisinde yer alacaktır. Adnan Mehmet Ali Aslan resimleri

Adnan Mehmet Ali Aslan Kaç Yaşında?

Adnan Mehmet Ali Aslan 2020 yılı itibari ile 26 yaşındadır. Doğum yılı ise 1994’tür.

Adnan Mehmet Ali Aslan’ın Kilosu

Adnan Mehmet Ali Aslan’ın tam kilosunu bilmemekle beraber 100 kilonun üzerinde olduğu tahmin edilmektedir. Adnan Mehmet Ali Aslan kilolu bir vücuda sahiptir bu da onu tam bir komedi oyuncusu yapmaktadır.

Adnan Mehmet Ali Aslan’ın Boyu?

Adnan Mehmet Ali Aslan’ın boyu tam olarak bilinmemekle birlikte 1Adnan Mehmet Ali Aslan emanet dizisi73 – 175 cm olabilir.