Ah Kalbim 22 Mayıs Özeti 210. Bölüm Abhi Pragya’yı Kurtarabilecek mi?

Ah Kalbim 22 mayıs salı günü 210. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak Ah Kalbim dizinin 22 mayısta yayınlanacak 210. bölümünde Tanu Pragya’yı öldürmek için harekete geçmiş ve yanına da yardımcısı  Mitali’yi almıştı. Mitali’yi altın ve mücevher vermekle kandıran Tanu Pragya’yı mutfağa getirmesi ile gördüğü tüm altınlara sahip olabileceğini söylemişti. Mitali’nin de gözünü para bürümüş ve bir katile yardım ettiğini bile bile bu işe girmişti.

Ah Kalbim 22 Mayıs Özeti

Abhi ve Pragya hala basın mensupları ile ilgilenmektedir ve fotoğraf çekimi devam etmektedir. Mitali Pragya’nın yanına gelir ve mutfakta bazı sıkıntılar olduğunu mutfağa bakması gerektiğini söyler. Pragya ise mutfağa doğru gider. Pragya mutfakta kimsenin olmaması şaşırır ama şüphelenmez bu sırada mutfağa Dasi gelir ve Dadi’nin onu çağırdığını söyler. Tanu ise arabadan getirdiği benzini mutfağa dökmüştür ama Pragya bir anda gelince saklanmak zorunda kalmıştır. Pragya ve Dasi mutfaktan çıkarken Pragya’nın ayağı kayar ve düşmekten son anda kurtulur. Pragya yerdeki ilginç sıvıyı merak eder ve eli ile kontrol eder; ancak benzi olabileceği aklına gelmez ve Dadi’nin yanına gider.Ah Kalbim 22 Mayıs resimleri

Bu sırada Tanu benzin dökme işini bitirir ve Mitali’ye bir kez daha Pragya’yı mutfağa çağırmasını söyler.  Tanu tekrar verdiğin siparişler geldi diyerek Pragya’yı mutfağa götürür ve kendisi çıkar. Bu sırada Abhi ise Pragya’yı yapımcılar ile tanıştırmak ister; ancak Pragya yoktur. Dadi ise misafirlerine gelini Pragya’yı övmektedir; Abhi Aliya’ya Pragya’yı sorar ancak Aliya Abhiyi tersler ben onun bekçisi miyim der?

Bu sırada Tanu mutfağı ateşe vermeden önce Pragya’nın üzerine mutfak kapısını kilitler. Pragya kapının kitlendiği fark eder ancak başına bunların geleceğini fark edemez. Pragya Abhi şakanın sırası değil derken Tanu ateşi atar ve mutfak bir anda ateş topuna döner.

Tanu hemen muftaktan uzaklaşır. Aliya ise Tanu’yu görür ve neden terlediğini sorar. Tanu Aliya’ya çaktırmak istemese de telaşlı halinden bir iş çevirdiğini anlar. Aliya tam Tanu’nun geldiği taraf olan mutfağa giderken Tanu  Aliya’yı durdurmaya çalışır.

Bu sırada Abhi’nin içine bir kurt düşer birine bir şey olduğunu hisseder ve hemen aklına Tanu’nun Pragya’ya kıskançlıktan saldırmış olabileceğini hisseder; tam bu sırada Aliya’nın çığlığı gelir. Mutfaktan alevler çıkmaktadır. Abhi hemen mutfağa koşar; bu sırada Abhi hemen mutfak ve çevresinden herkesi uzaklaştırır ancak Tanu Abhi’nin Pragya’yı kurtarmasına engel olmak için benim ayağım burkuldu kaçamıyorum der. Abhi alır onu kucağına güvenli bölgeye götürür ancak bu sırada mutfağa girmek içeriden Pragyay’ı kurtarmak imkansız olmuştur.Ah Kalbim 217. bölüm fotoğrafları

Abhi her şeyi göze alır ve mutfağa dalar içeride ki Pragya Abhi’nin geldiğini görünce kurtulacağını anlar ama Abhi ile Pragya bir an önce mutfaktan kaçmak yerine başlarlar romantizme. Mutfağı iyice saran alevler Abhi ve Pragya’nın dışarı çıkmasına imkan vermez iki aşık el ele ölümü beklemektedir.

Ah Kalbim 210. Bölüm Fragmanı