Ah Kalbim 279. Bölüm Özeti 2 Aralık Abhi Tutuklandı

Ah Kalbim  dizisi 279. bölüm özeti ile 2 Aralık pazar günü izleyicisi karşısında olacak. Ah Kalbim 279. bölümde Abhi tutuklanacak. Peki Abhi kendini kurtarabilecek mi? işte Ah Kalbim 2 Aralık özeti:

Ah Kalbim 279. Bölüm Özeti

Polis Sangram‘ı tutuklarken Abhi onu döver. Sangram polisle giderken Disha‘ya sevgimi asla anlayamazsın der. Simonika bir asistanın evinde Abhi ve Pragya‘yı öldüremediği için sinir olur ve mutlu olmalarına izin vermeyeceğini söyler.

Dadi çocukları acı çektiği için ağlar. Abhi onun bir dileğini gerçekleştirmek ister. Dadi torun isteğini belli edince Prag’a utanıp kaçar. Prag’a odasını süslenmiş görür ve bu gece Abi’ye gerçek Prag’a olduğunu anlatmayı düşünür.

Abhi odaya içki içerek girince Prag’a onun sarhoş olduğu için üzülür. Ama Abhi numara yapıyordur. Abhi ona Munni der. Prag’a gerçek Prag’a olduğunu söyler. Abhi yatağa sızar.Ah Kalbim 279. Bölüm Özeti resimleri

Ah Kalbim 279. Bölümde Prag’a üzülerek Disha‘nın yanına gider.  Ona derdini anlatır. Disha ve Purab onu cesaretlendirir ve yeniden Abi’ye gönderirler. Prag’a ne kadar uğraşsa da Abhi ise sarhoş numarasına devam eder.

Prag’a Abhi‘yi üstüne su atmakla tehdit eder. Abhi hiç oralı olmasa da Prag’a her şeyi seni korumak ve seni öldürmek isteyeni yakalamak için yaptım, ben Fuggi senin Pragya‘nım der. Abhi, ben sarhoşken her şeyi duydum sen beni öptün der.

Prag’a, o zaman neden beni uğraştırdın diye tavır yapar. Senin yüzünden Disha ile Purab‘ı uyandırdım der. Abhi seni daha rahatsız ederdim ama yumuşak bir kalbim var kıyamadım der. Abhi Dadi‘nin isteğini gerçekleştireceğini söyler.

Ah Kalbim 2 Aralık Özeti

Prag’a ile Abhi birlikte olurlar. Sabah Prag’a uyanır ve Abhi‘nin mektubunu bulur. Abhi bir iş için Bangalore‘ye gitmiştir. Prag’a Abhi‘nin onu kandırdığını düşünür ama sonra Disha‘yla konuşunca doğru söylediğini anlar.

Sonra Abhi eve döner ve Purab‘ı çağırır. Abhi ona Prag’a ve Disha‘yı dışarı çıkaracağını söyler. Simonika Abhi‘nin arabasının önüne çıkar ve Abhi‘yi fark etmeden onu azarlar. Abhi onu tanıyınca peşine düşer. Simonika bir arabaya atlar ve hızlı gitmek için şoföre 10000 rupi verir.

Abhi Simonika‘nın peşindedir. Abhi Avm-ye gider. Simonika da oraya gelir. Abhi onu durdurmaya çalışır ve Purab‘ı arar. Polisi getirmesini ister. Purab onu duyamaz. Abhi otele girer.

Abhi Simonika‘yı takip ederken bir erkek arkadan onun boynuna iğne enjekte eder. Evde resim çerçevesi kırılınca Prag’a gerilir. Abhi yavaşça kendinden geçerken bile Simonika‘yı karakola götürmeye çalışır. Simonika onu yatağa itip kaçar.

Prag’a Purab‘ı arar ve o Abhi‘nin onu aradığını söyler. Prag’a endişe eder. Abhi kendine gelince Simonika‘yı bulamaz. Prag’a onu arar ve Abhi Simonika‘yı gördüğünü anlatır. Prag’a Simonika nerde diye sorar. Abhi bilmiyorum ama yerde cam kırıkları var der.

Prag’a şok olur. Birileri Abhi‘nin kapısına dayanır. Prag’a kapıyı açmamasını söyler. Abhi otelin adını verir. Prag’a hemen Purab‘ı alıp gider. Dadi Abhi‘yi sorunca Disha her şey yolunda der. Polis Abhi‘yi tutuklar. Medya Abi’ye saçma sapan sorular sorar. Prag’a ve Purab da oraya gelir ve şok olurlar.Ah Kalbim 2 aralık özeti

Ah Kalbim 2 aralık cumartesi özetinde Prag’a Abhi‘nin yanına gelip onu basına karşı savunur. Basın Pragya‘ya kocanız neden o kadına gitti, onunla ilişkisi mi vardı, onu neden öldürdü vb.gibi sorular sorar. Purab ve Prag’a bunun komplo olduğunu söylerler.

Müfettiş ölü bir kız komplo kuramaz der. Prag’a şok olur. Basın Pragya‘yı rahatsız eder. Disha Purab‘ı arar ama Purab onu duyamaz. Muhabir Pragya‘ya çirkin laflar söyleyince Purab onu tokatlar. Evdekiler olanları TV’de izlerler.

Muhabir Simonika‘nın üçüncü kattan itildiğini ve Abhişek Mehra ile ilişkisi olduğunu söyler. Disha Pragya‘ya desteğe gider. Prag’a basını yollamaya çalışır. Prag’a ısrarla cesedi görmek istese de memur onu engeller.

Ona katilin karısı der. Prag’a kocam masum der. Abhi Pragya‘ya masum olduğunu söyler. Prag’a onu teselli eder. Polis Abhi‘yi götürürken Prag’a arabanın peşinden koşar ve düşer. Disha gelir ve ağlayan Pragya‘yı teselli eder.

Olayları Raj‘dan öğrenen Aliya Pragya‘yı suçlar. Raj Abhi‘yi kurtarabileceklerini söyler. Prag’a onun masum olduğunu söyler. O muhabirin sözlerini hatırlar ve Abi’ye bir şey olmasına izin vermem der. Sarla haberleri izleyip şok olur.

Ah Kalbim 279. Bölüm Fragmanı

Etiketler