Ah Kalbim 305. Bölüm Özeti 3 Mart Tanu ve Nikhil Yeniden Birlikte

Ah Kalbim dizisi 305. bölüm özeti ile 3 Mart pazar gecesi izleyicisi karşısında olacak. Ah Kalbim 305. Bölüm de Tanu ve Nikhil yeniden birlikte olmaya başlayacak.

Ah Kalbim 305. Bölüm Özeti

Purab ve Disha, Pragya‘nın neden Abhi gerçeğini King’den sakladığını merak ederler. Disha, eğer Kral gerçeği öğrenirse, Pragya’nın Abhi’ye geri dönebileceğini düşünür. Purab ve Disha, Pragya’nın neden King’e geçmişinden bahsetmediğini merak ederler. Nikhil, John’u bulup ve ona çenesini tutması için bir şans verir, ama John kaçar. King Abhi’nin dua ettiğini görünce Purab’ın ona söylediklerini hatırlar. Tüm bayanlar Tanrı’ya Pragya’nın iyileşmesi için dua ederken ağlarlar.

Doktor Pragya’nın kurtulduğunu söyler. Abhi rahatlayıp gülümser. King Abhi’ye, Pragya ile olan ilişkisini sorar. Abhi, Pragya‘nın King‘e hiçbir şey söylemediğini anlar ve sadece misafiri olduğu için endişe ettiklerini söyler. John yolda bir bisikletle kaçarken Nikhil arabayla ona çarpar. John yerde ona yalvarsa da boşuna. King, herkesin Pragya için böyle endişelenmesinin başka bir sebebi olması gerektiğini düşünür.

Nikhil, John’un altı aylık bir kızı olduğunu öğrenince üzülmüş gibi yapar ve arabasına biner. John yaralı halde yolda yürürken Nikhil ona çarpar ve onu öldürür. Kiara hastaneye giderken bu olaya tanık olur. Kiara arabada Sunny’ye kazayı anlatır. Abhi King‘in Pragya ile olan ilişkisini sorduğunu düşünür. Abhi, Purab’a King‘e Pragya’nın misafir olduğunu ve bunun ötesinde bir şey olmadığını söyledim der.Ah Kalbim 3 mart özeti

Abhi Pragya’yı acı içinde göremediğini söyler. Nikhil Tanu‘yu arar ve John’u öldürdüğünü bildirir. Tanu şok olur. Nikhil, karşılığında Tanu’dan ne isterse yapmasını ister. Tanu kabul eder. Aliya bunu duyar ve içeri girip Tanu’yu tokatlar. Aliya, Tanu‘yu Abhi‘yi aldatmakla suçlar ve ona karaktersiz der. Tanu, Nikhil ile ilişkim yok dese de Aliya ona inanmaz. Tanu Nikhil‘i John‘u öldürmeye gönderdiğini anlatır ve Aliya’yı tokatlar.

John‘un kaza yerinde, Kiara şok ile insanlara oradaki cinayetin katilini gördüğünü söyler. Hastanede Abhi, King ve Purab, Pragya’nın iyi olduğuna sevinirler. King Abhi Pragya‘yı görmek istediğini fark eder ve izin verir ama Abhi içeri girmez. King Pragya‘yı görmeye gider ve onu neşelendirmeye çalışır. Disha, Abhi’ye kızarak neden King‘den önce Pragya ile görüşmediğini sorar. Herkes Disha‘yı sakinleştirmeye çalışır. Abhi, King ve Pragya’nın ilişkisine zarar vermek istemediğini söyler. Ama Disha onu dinlemez ve gider.

King Pragya’ya Mehra ailesinin onun için endişelendiğini ve dua ettiğini söyler. Pragya, Kiara’yı sorar. King, üzülmemesi için ona kazayla ilgili bilgi vermediğini söyler. King odadan çıkarken Pragya’dan. Abhi onun için çok endişelendiği için ona iyi davranmasını ister. Disha Purab‘a, Disha, Abhi’nin Pragya’ya olan hislerini asla söylemeyeceğini biliyorum der.

Kiara’nın Abhi’nin kızı olduğu gerçeğini ifşa etmemi hep sen engelledin der. Purab, Kiara Abhi’nin değil de King‘in kızı çıkarsa sen suçlanacaksın der ve emin olana kadar Abhi’ye bir şey söylememesini ister. Kiara karakolda polislere katilin robot resmini çizmekte yardım eder. King dışarıda şoförünü arar ve Kiara ile Sunny’nin karakolda olduğunu öğrenir.

Hemen karakola koşar. Abhi Pragya‘yı görmeye gider ve duygusal olur. Pragya’ya onun için ne kadar endişelendiğini söyler. Tanu, Pragya’nın öldüğünü düşünerek mutlu olur fakat Pragya’nın iyi olduğunu öğrenince üzülür. Tanu’nun odanın içine girmesine izin verilmese de o durmaz. Pragya, Tanu’yu görünce Abhi’nin elini bırakır. Abhi, hadi gidelim dese de Tanu onu gönderip Pragya ile yalnız kalır.

Abhi Pragya’yı kurtardığı için Tanrı’ya şükre eder. Tanu Pragya için endişeliymiş gibi davranır, ama Pragya, odada kimse olmadığı için rol yapmamasını ister. Tanu daha sonra senin bu kazada ölmen için dua ettim der. Pragya, senin sempatine ihtiyacım yok, sen her zaman kendini sevdiğin için asla Abhi’nin sevgisini kazanamayacaksın der.

Abhi, Pragya ile geçirdiği zamanı hatırlayıp ağlar. Disha Abhi’yi öyle görünce bir kez daha onları kavuşturmaya karar verir. Karakolda, King Kiara ve Sunny ile görüşür. Polis ona kızı Kiara’nın yolda bir cinayete tanık olduğunu ve bu yüzden orada olduğunu söyler. Hastanede, Mitali Tanu’ya, bunca zaman nerede olduğunu sorar.

Ah Kalbim 305. Bölüm Özeti resimleriTanu Pragya için dua ettiğini ve tapınakta olduğunu söyler. Herkes ona güler. Tanu gider. Hastanenin dışında, Nikhil Tanu‘yu takip eder ve onu sevdiğini söyler. Ayrıca Tanu’dan başka kimseyi sevemediğini söyler. Tanu Nikhil’i tokatlar. Nikhil, bir zamanlar benim için Abhi‘yi aldattın diye Tanu‘ya hatırlatır. Tanu inkâr eder. Nikhil, sen hep beni sevdin, yalan söyleme der. King ve Robin morda John‘u teşhis ederler. King, Pragya‘nın kazası ve John’un cinayetinin bağlantılı olduğunu düşünür.

Ah Kalbim 305. Bölüm Fragmanı

Etiketler