Ah Kalbim 318 Bölüm Özeti 27 Nisan Dadi Ölecek mi?

Ah Kalbim 318. bölümü ile 27 Nisan 2019 cumartesi günü izleyicisi karşısında olacak. Ah Kalbim 318 Bölüm de Dadi fenalaşacak ortalık karışacak. Peki Dadi ölecek mi?

Ah Kalbim 318 Bölüm Özeti

Abhi ve Pragya kendi söz yüzüklerini Tarun ve Neha‘ya verirler. Dişa, Abhi‘den Pragya için başka bir yüzük almasını ister. Purab yeni yüzükler alıp getirir, ama geç kalmıştır. Aliya ve Tanu mutlular. Nişan yapıldığı için Abhi ve Pragya da mutlular. Mitali odasına gidip ağlar. Daha sonra yüzükleri çıkarır ve öfkeyle atar.

Pragya bir odaya gider ve söz yüzüğünden vazgeçmek zorunda kaldığını düşünerek ağlar. Dişa, yüzükleri zamanında alamadığı için ondan özür diler. Pragya, nişan için mutlu sevinçten ağladığını söyler. Ama Dişa gerçeği bildiğini söyler. Dişa, sonra Tanu ile karşılaşır. Tanu Abhi ile Pragya‘yı ayırdım işte diyerek onunla alay eder.

Dişa, Tanu’dan Abhi ile Pragya arasındaki derin bağı iyi düşünmesini söyler. Tanu korkar. Abhi, Tarun ve Neha’yı tebrik eder. Genç çift, Abhi’ye nişanları için yüzüğünü verdiği için teşekkür eder. Dişa, Abhi’ye Pragya’yı yüzüğünden vazgeçmeye zorlamaması gerektiğini söyler. Abhi Dina’dan özür diler. Dişa, Pragya’ya “Üzgünüm” notuyla birlikte yeni bir yüzük vermesini ister. Abhi gülümser.

Abhi, Dina’nın tavsiyesine uyarak Pragya’ya bir yüzük almaya karar verir. Sabah saat dörtte, Dadi, Pragya’ya Karva Çot orucu için sahurlu gönderir. Tanu, Pragya’ya sahurlu gönderdiği için Dadi‘ye kızar ve onu tehdit eder. Fakat Dadi tehditlerinden korkmaz. Tanu daha sonra Aliya’ya gider ve Pragya’nın Mehra evine dönüp yerine geçeceğinden korktuğunu söyler.

Abhi Pragya’ya yüzük almak için kuyumcuya gider. Dişa, King ve ailesini KarvaÇot günü için eve davet eder. Abhi telefonda konuşarak eve girer ve kazayla kanepeye çarpar. Hediye paketi düşer. Tanu mücevher kutusunu görünce sorar. Abhi biri için olduğunu söyler. Tanu, kendisi için olduğunu zannederek sevinir.Ah Kalbim 20 nisan

Pragya, King ve Tarun Mehra evine girer. Dadi Pragya ve Abhi’yi yakınlaştırmaya çalışır ama King‘in de geldiğini görünce üzülür. Ardından Pragya’ya KarvaÇot orucu tutup tutmadığını sorar. Pragya evet derken King, kendisi için tuttuğunu zanneder. Dişa ve Purab odalarında romantizm yaşar. Sarılırlarken Aliya onları fark eder ve yanlışlıkla telefonunu düşürür.

Ah Kalbim 27 Nisan Özeti

Aliya, onları sonsuza dek ayırmaya yemin eder. Dadi, Abhi ve Pragya’nın biraz zaman geçirmesi için hileler yapar. Abhi Pragya ile flört eder ve ona iltifat eder. Tanu, orucunu bozacakken kendini tutar ve Pragya gibi olması gerektiğini düşünür. Sonunda odasından ayrılıp Abhi’yi aramaya karar verir. Tanu, Abhi ve Pragya’nın flört ettiğini görünce sinir krizi geçirir. King aniden içeri girer.

Tanu Abhi’nin önüne düşmüş gibi yapar. Abhi onu odaya götürür. Tanu daha sonra onun için oruç tuttuğunu söyler. Abhi, sahte yapısına sinirlenir ve ona inanmaz. Basitçe git yemek ye der. Tanu, Pragya’nın King için oruç tuttuğunu söyler. Abhi öfkeyle odadan fırlar ve King’le karşılaşır. King, Abhi’ye onu neyin rahatsız ettiğini sorar. Abhi kendini kontrol eder ve gider.Ah Kalbim 318 Bölüm dadi

Tüm hanımlar KarvaÇot işlevine başlar. Abhi merdivenlerden aşağı inerken canı sıkkındır. Tanu, Aliya’ya Abhi’ye söylediklerini anlatır.  Dadi konuşmayı duyar ve fenalaşır. Sonra Pragya ile özel bir şey konuşacağını söyler. Dadi, Pragya‘yı King için oruç tutup tutmadığını sorar. Pragya, Abhi için oruç tuttuğunu söyler ama Dadi’den kimseye haber vermemesine söz vermesini ister. Dadi Pragya’dan Abhi ile konuşup tüm sorunları çözmesini ister. Tanu ve Aliya onları dinlemeye çalışırken Dişa içeri girer ve onları yollar.

Ah Kalbim 318 Bölüm Fragmanı