Aile Şirketi Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Aile Şirketi dizisi 6 ağustos perşembe akşamı ilk üç bölüm yayınlandıktan sonra haftada bir bölüm olmak üzere izleyicisi karşısında olacak. İlk sezon çekimleri tamamlanan Aile Şirketi dizisinin ilk sezonu 13 bölüm olarak planlandı.

Oyuncu kadrosunda Emrah Kaman, Özlem Öçalmaz, Eslem Akar, Can Sipahi, Cihan Durmaz ve Müfit Kayacan gibi usta isimlerin yer alacağı Aile Şirketi dizisi Türkiye’nin ilk 20 dakikalık komedi dizilerinden biri olacak. Hai Tur isimli turizm şirketinde yaşanan komik anların anlatılacağı Aile Şirketi dizisi toplamda 4 sezon olarak planlandı ve yapımcı 25 Film ile beIN Connect arasında bu yönde bir anlaşmaya varıldı. Aile Şirketi final bölümü resimleri

Aile Şirketi Ne Zaman Final Yapacak?

Aile Şirketi dizisi çekimlere deva edecek ve planlanan tüm bölümler çekilerek çekimlere nokta koyulacak; ancak dizinin yayın haklarını satın alan beIN Connect diziyi sezonlar halinde toplamda 4 yıla yayarak yayınlayacak. beIN Connect Aile Şirketi dizisinin her sezonunu 13 bölüm olarak planladı. Bu durumda Aile Şirketi dizisi 2023 de final yaparak izleyicisine veda edecek.

Aile Şirketi Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Aile Şirketi dizisinin 4 sezon olarak çekildiğini söylemiştik. Bu durumda her sezon 13 bölüm üzerinden planlandığında Aile Şirketi dizisi toplamda 52 bölüm yayınlanmış olacak.

Aile Şirketi Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Aile Şirketi dizisi yayın hayatına 22 Ekim 2020 de 13. bölümü ile ara verecek. Bu durumda Aile Şirketi dizisinin sezon finali tarihi eğer yayın planında bir aksama olmaz ise 5 kasım 2020 olacak.