Ali ve Sevda Duygu Kimdir? Zeynep Elçin Kimdir? Sevgilisi Kim? Boyu Kilosu

Ali ve Sevda dizisi mayıs ayında Atv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Atv’nin en dikkat çekici yaz dizisi olmaya hazırlanan Ali ve Sevda dizisinin erkek başrol oyuncusu

Kerem Cem çok tanındık bilindik bir oyuncu olsa da dizinin kadın başrol oyuncusu Zeynep Elçin performansı en çok merak edilen isim olacak. Daha önce hiç bir dizi de başrol oynamayan Zeynep Elçin bakalım ilk başrol deneyiminde bakalım kendisini ispat etmeyi başarabilecek mi?

Ali ve Sevda Eczacı Duygu Selvin Kimdi?

Ali ve Sevda dizisinde her ne kadar Duygu karakteri Sevda karakterine hayat verecek olan Özgü Kaya’nın gerisinde kalsa da aslında dizi ilerledikçe Eczacı Duygu çok daha ön plana çıkacak zira Ali’nin Pilot Lakaplı Erkek Kardeşi Süleyman ile aşk yaşayacak olan Zeynep Elçin Ali ve Sevda dizisinde Burak Serdar Şanal ile partner olacak. Burak Serdar Şanal’ın ilk defa maya lideri rolünde kötü bir karaktere hayat verecek.

Duygu kendi halinde güzel ve akıllı bir eczacıdır. Mahallenin eczacı kızı olarak bilinen Duygu güzelliği ile Süleyman’ın aklını çelmeyi başarsa da aslında Süleyman’ın nasıl pis işler içinde olduğunu fark edemez. Süleyman’ın hayatı tesettürlü bir kız olan Duygu’nun sakin ve adaletli hayatından çok farklı bir dünyadır.

Zeynep Elçin 16 Şubat 1990’da Gaziantep’de hayata gözlerini açmıştır ve 29 yaşının içindedir. Güzelliği ile izleyiciyi büyüleyen Zeynep Elçin ilginç de bir hayat hikayesine sahiptir. Gaziantep’te kültür gereği ailesi tarafında yaşı gelince istemediği bir adam ile görücü usulu evlendirilmek istenir; ancak Zeynep Elçin zorluklarla mücadele eder ve korkmadan İstanbul’a kaçar.

İzmir’de oyunculuk eğitimleri alan güzel kızımız Zeynep Elçin İzmir’de iş bulamayınca tekrar İstanbul’a döner onun için hayat hala çok zordur. Zeynep Elçin’in hayatını değiştiren dizi ise Şeref Meselesi dizisi olmuştur. Artık Zeynep Elçin için hayat yoluna girmeye başlamış dizisi tutmuş ve  güzelliği ile dikkat çekmiştir. Sonrasında Atv’nin sevilen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün kadrosuna seçilmiş bu dizisi de tutmuş sezonlarca devam etmiştir.  Sonrasında Rüzgarın Kalbi, Göç Zamanı gibi dizilerde yer almış ama Savaşçı gibi dizide hayat verdiği Yıldız karakteri onun en çok kendini gösterdiği dizi olmuştur. Zeynep Elçin’in ilk başrol deneyimi ise Ali ve Sevda dizisi olacaktır.

Zeynep Elçin’in Boyu Kaç Cm? Kilosu Kaç?

1.68 cm boyunda olan Zeynep Elçin 53 kg ağırlığındadır.

Zeynep Elçin Sevgilisi Kimdir?

Zeynep Elçin’in sevgilisi Umut Özgür Özcan’dır. Zeynep Elçin’in eski eşi Hüseyin Y. ise boşanmadan başka bir erkek ile görüşen karısını ölümle tehdit edince iş mahkemeye kadar uzanmıştır.