Umut Nursema’yı Kiminle Aldattı? Kızılcık Şerbeti

 

Show TV ekranlarının en çok izlenen yapımı Kızılcık Şerbeti dizisinde Nursema ihanete uğruyor. Umut gelecek bölümde Nursema’yı aldatacak. Peki  Umut Nursema’yı Kiminle Aldattı? Kızılcık Şerbeti

Her cuma 20.00’da izleyicisi ile Show TV ekranlarında buluşan Kızılcık Şerbeti dizisi hikayesi ile büyülemeye devam ediyor. Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Settar Tanrıöğen, Sibel Taşçıoğlu, Selin Türkmen, Sevim Erdoğan, Yiğit Dikmen, Aysun Demir, Gizem Coşkun, İrem Deniz, Özge Özacar, Hatice Deniz gibi popüler ve deneyimli isimler yer alıyor.

Umut Nursema’yı Kiminle Aldattı?

Bayram tatili nedeniyle çekimlerine ara verilen Kızılcık Şerbeti dizisi bomba bir dönüş yapacak. Doğa ve Giray yakınlaşmaya devam ederken imam nikahı kıyan ve tesettüre giren Çimen sevdiği adamın gerçek yüzünü görecek. Tüm bunların yanında asıl bomba ise Umut’un Nursema’yı aldatması olacak.

Abdullah Bey’in kızı, Fatih’in ablası Nursema bilindiği üzere Alev’in asistanı Umut ile evlidir. Rüzgar, Nursema’yı sevdiği için terfi vermiştir. Umut Kıvılcım’la Rüzgar konuşurken Umut olan biten her şeyi duyar. Sonrasında ise çiftin araları bir hayli açılır. Dizinin 59.Bölüm (Yeni Bölüm) ile beraber Nursema babasına boşanmak istediğini söyler.  Boşanma istediğini söyledikten hemen sonra Umut’u başka bir kadınla yatakta basar.

Bakalım Umut, Nursema’ya nasıl bir tepki verecek? Çiftin arası tekrar düzelecek mi? İzleyiciler Umut ve Nursema Çiftinin ayrılması ile beraber Doğa’nın gerçek yüzünü göstereceğini düşünüyor. Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kızılcık Şerbeti Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız