Kimse Bilmez Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Güncelleme 18 Ağıstos 2019 Kimse Bilmez dizisine yeni sezon onayı geldi. Atv yetkilileri Baba Yapım’ın kapısını çaldı ve yeni sezon onayı verdiklerini Kimse Bilmez dizisinin 2019 2020 yeni sezonunda pazar akşamları devam edeceğini açıkladı.

Güncelleme 18 Haziran 2019 Kimse Bilmez dizisi ikinci bölümünde %50’den fazla reyting artışı yakaladı. Bu da Kimse Bilmez dizisinin ilk bölümün izleyici tarafından çok sevildiğini gösterir. Kimse Bilmez dizisinin 18 Haziran 2019 Salı günü yayınlanan ikinci bölümü büyük bir başarı yakalayarak yaklaşık 5 milyon izleyici tarafından ilgi ile takip edildi.

Kimse Bilmez dizisi bu reytingleri yaz boyu devam ettirirse 2019 2020 yeni sezonunda Atv ekranlarında yerini almaya devam eder.

Kimse Bilmez dizisinin ilk bölümü 11 haziran salı günü izledik; ancak izleyiciye sinema tadında oldukça güzel bir bölüm izleten Kimse Bilmez dizisi yapımcısı Baba Yapım ne yazık ki reytinglerde beklediğini bulamadı.

Kimse Bilmez dizisinin beklediği reytingleri alamamasında en büyük engel ise Türkiye’nin kenetlendiği İzlanda Türkiye 2020 Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu Maçı oldu. Türkiye İzlanda maçı 19 reyting gibi çok yüksek bir reyting alınca Kimse Bilmez dizisine izleyici kalmadı adeta; ancak maçı değilde Kimse Bilmez dizisini izleyen bir çok izleyici ise Kimse Bilmez dizisine sosyal medyadan övgüler yağdırdı.

Bu sezon kanallar da çok az yaz dizisi var. Yaz ayı boyunca toplamda 8 dizi ekranlarda olacak. Bunlardan sadece 5 tanesi yeni dizi olurken Tek Yürek, Leke ve Erkenci Kuş gibi diziler ise 2018 2019 sezonundan devam eden projeler oldu. Kanallar sanki anlaşmış gibi yeni dizileri hep farklı günlere koydular ve yeni diziler bir birlerine rakip olmadı.

Önümüzde ki haftalarda Kimse Bilmez dizisinin tek rakibi Star TV’nin Leke dizisi olacak. Görüldüğü üzere Kimse Bilmez dizisi daha ilk bölümden Leke dizisini geçti. Bence Kimse Bilmez dizisi ilerleyen bölümlerde 5 reyting üzerine çıkarak Leke dizisine fark atacak potansiyelde bir dizi.

Kimse Bilmez dizisi Kertenkele’ye Benzetildi

Kimse Bilmez dizisinde çokça “Ali Hoca” ifadesi kullanıldı. Daha önce yine “Ziya Hoca” repliği Kertenkele dizisi ünlenmişti. Senaryoları tam olarak Kertenkele ile uyuşmasa da Kimse Bilmez dizisinin ilk bölümünde çokça Kertenkele enstantanesine rastladık.

Kimse Bilmez dizisine gelen bir eleştiri de dizinin senaryosunun ortaya karışık olmasıydı. Yani romantik bir dizi mi yoksa aksiyon dizisi mi anlayamadık. İki tipten de bol bol sahne vardı. Ali hocanın abartılmış dövüş sahneleri bir çok izleyiciyi ve beni çok cezbetmedi. Diğer taraftan Engin Hepileri’yi de Uygar karakteri ile ilk defa kötü bir rolde izliyoruz. Bu durumda biraz garibime gitmedi değil.

Kimse Bilmez Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Yaz dizileri genelde kanallar ile 13 bölümlük bir sözleşme yapıyor. Bunun nedeni ise yaz aylarının toplamda 13 hafta olması sonrasında ise yeni sezon başlıyor. Muhtemelen Kimse Bilmez dizisi yapımcısı Baba Yapım ile Atv arasında da 13 bölümlük bir sözleşme yapılmış ve çekimler buna göre başlamıştır. Eğer Kimse Bilmez dizisi ilk 10 bölümde yani ağustos ayı ortasına kadar aldığı reytinglerde Atv’ye 2019 2020 yeni sezonunda da devam edebileceğini ispat ederse Atv ile Baba Yapı arasında yeninden yeni sezon sözleşmesi yapılabilir.

Bence Kimse Bilmez dizisi yaz aylarında Atv’nin beklediği reytingleri verebilecek nitelikle başarılı bir dizi özellikle senaryosu ve oyuncu kadrosu başarılı olacağının ispatı ama ne yazık ki 2019 2020 yeni sezonunda Kimse Bilmez dizisinin çok önemli rakipleri olacak. Bu haliyle bana sezon içi için çok da yeterli gelmedi; ancak bence 2019 2020 yeni sezonu için şans verilebilir en azından kasım ayı sonuna kadar

Kimse Bilmez Ne Zaman Final Yapacak?

Kimse Bilmez dizisinin finali ile ilgili kesin bir şey yok. Dizinin senaristi Hakan Kandal’ın yeteneğine de bağlı biraz bu. Zira planlama da Kimse Bilmez dizisi 13 bölüm olarak planlanmıştı. Dizi çok iyi reytingler alacağını gösterdi. Kimse Bilmez dizisinin reyting sıkıntısı çekmeyeceği belli ama senaryo bakalım koca bir yeni sezon için hazırlanabilecek mi? Bunu  da bekleyip göreceğiz

 

Kimse Bilmez Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? (21 Yorum)

  1. Bu diziye o kadar baglandımki beni bu diziye alırsanız cok sevinirim cok yetenekliyim ve duyguyu cok seviyorum insallah beni alirsiniz

  2. Ali karakteri ve sevda karakterinin zıtlığı ve birlikte bir bütün oluşturmaları ve birbirlerini tamamlamaları müthiş. Hem oyuncu bende senaristleri tebrik ederim. Bence kış sezonunu çoktan hak etti.

  3. İlk defa bir diziyi bu derece beğendim. Ali karakteri ve sevda karakterinin zıtlığı ve birlikte bir bütün oluşturmaları ve birbirlerini tamamlamaları müthiş. Hem oyuncu bende senaristleri tebrik ederim. Bence kış sezonunu çoktan hak etti.

  4. Dizi nolursun bitmesin en sevdiğim dizi yalvarırım bence cok tutuluyor benim tüm Arkadaşlarım beğeniyorlar 💗💗💗💗💗💗

  5. efsane olmus karakterler cuk oturmus dizi konusu cok iyi biraz eskiya biraz cukur birazda kurtlar vadisi esintileri var konusu biraz daha gelistirilse cok is yapar dizi tutkunu olarak benden soylemesi

  6. Çok iyi bir dizi çok sevdim en çok dugu ve pilota görə izleyirem bu diziyi onlar dizinin finalinda mutlu olsun

  7. Ben çök sevdim bu diziyi, ama Özgü Kaya çok gözel ve başarili oyuncu. Ben onunla tanişmak çök isterdim

  8. Öncelikle herkesi tebrik ediyorum bu diziyi yazanın ellerine saglık çok gûzel bir dizi bence bu dizi hercaiden daha güzel ama insanlar hercai gibi kadınlara hakaret eden dizileri daha çok seviyorlar umarım bu dizi tutar cunku bu dizinin oyuncularıda çok iyi

    • Çok güzel bir dizi bence devam etmeli. Aksiyon ve aşk bir arada güzel dizi. Abartılı bulanlar hiç yabancı dizi yada filmleri izlemiyor herhalde.