Kimse Bilmez Özlem Kimdir? Amacı Ne? Sevtap Özaltun Kimdir?

Kimse Bilmez dizisi oyuncu kadrosu her geçen gün büyümeye ve değişmeye devam ediyor. Son olarak kadrosuna Mustafa Konak ve Asya Taşkın  isimli iki yeni ismi dahil eden Kimse Bilmez dizisi yapımcısı Baba Medya şimdi de başarılı dizisinin kadrosuna Sevtap Özaltun Özlem karakteri ile dahil oldu. Bilindiği üzere daha önce Kurt beyin kızı Zeynep olarak Asya Taşkın kadroya dahil olmuş ve diziye bir renk katmıştı. Şimdi de son olarak Çarpışma dizisinde Aslı ve Gülizar dizisinde Mine karakteri ile yer alan Sevtap Özaltun dahil oldu.

Kimse Bilmez dizisinde Ulan İstanbul dizisinde hayat verdiği Derya karakteri ile tanınan Sevtap Özaltun Özlem karakteri ile yer alacak. Özlem dizi de Ali Hocanın eski eşi olarak yer alacak ve Ali Hoca ile aşk yaşayan Sevda Yılmaz’ın arasını açacak.

Kimse Bilmez Özlem Kimdir?

Kimse Bilmez dizisinde Özlem karakteri Ali Hüroğlu’nu zamanında arkasına bakmadan terk eden bir kadın olarak yer alacak. Özlem aslında kötü kalpli bir kız değildir ama bir istihbarat elemanı olarak çok yoğun çalışan Ali’ye de dayanamamış ve kaçmıştır. Özlem Ali’yi çok sevdiğini ve onsuz yaşayamayacağını yıllar sonra fark etmiş ve Ali’nin izini bulup kendisinden özür dileyip tekrar şans istemek için mahalleye gelmiştir.

Özlem Ali’nin yüreğinin ne kadar yufka olduğunun ve kendisini affedeceğinden farkındadır; zira Ali’nin kendinden sonra hiç bir kıza bakmayacağından emindir. Bir de Ali’nin ajan işlerini bıraktığını öğrenince içinde büyük bir ümit vardır ama ümitleri boşa çıkar çünkü Ali’nin kalbini Sevda isimli bir kız çalmıştır. Her şeye rağmen Ali’yi çok iyi tanıyan  Özlem’in sevdiği adama hiç bir kıza kaptırmak gibi bir niyeti yoktur. Kimse Bilmez Özlem

Sevda önce Ali Hocayı elde edebilmek için Duygu ile mücadele etmek zorunda kalmış tam Duygu Ali’den ümidini kesip Pilot ile bir aşka başlayınca şimdi de karşısına Özlem sınavı çıkacaktır; ancak Özlem Duygu kadar saf ve temiz kalpli bir kız değildir. Özlem amaçlarına ulaşmak için her türlü kötülüğe imza atabilecek bir tiptir.

Sevtap Özaltun Kimdir?

Sevtap Özaltun 12 Eylül 1984’de Artvinde dünyaya gelmiştir ve 35 yaşındadır. İstanbul’da Haliç Üniversitesinde tiyatro eğitimleri alan deneyili oyuncu daha 17 yaşında tiyatroya başlamıştır. Önce tiyatro oyunlarında ve reklam filmlerinde şans bulan Sevtap Özaltun İlk olarak Atv de yayınlanan “Canım Ailem” dizisinde ilk ciddi oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Sonrasında ise dünyanın en çok izlenen dizilerinden Fatma Gül’ün Suçu Ne dizisi seçmelerini kazanarak dizi de Ası karakteri ile yer alıştır. Asu karakteri ile yapımcıların dikkatini çeken Sevtap Özaltun en büyük çıkışını ise ilk başrol deneyimi yaşadığı Ulan İstanbul dizisi ile yaşamış ve büyük bir başarı yakalamıştır.

Son dönemde de başarılı işler çıkaran Sevtap Özaltun Çarpışma dizisinde Aslı Gülizar dizisinde Mine ve Sevda Kuşun Kanadında dizisinde Tümay karakteri ile yer almıştır.Sevtap Özaltun 2019 resimleri

Sevtap Özaltun Kaç Yaşında?

Sevtap Özaltun 12 Eylül 1984 doğumludur 12 eylül darbesinin ikinci yıl döneminde  doğmuştur ve 37 yaşındadır.

Sevtap Özaltun’un Sevgilisi Kim?

Sevtap Özaltun’un bilinen bir erkek arkadaşı yoktur. Bu tür konulara özel dikkat eden başarılı oyuncu hiç bir erkek ile poz vermemeye dikkat etmektedir.

Kimse Bilmez Özlem Kimdir? Amacı Ne? Sevtap Özaltun Kimdir? (2 Yorum)

  1. Kimse Bilmez e bir kaç önerim var 1.uygar daha sinsi acımasız olsun uygar çok yalnız yanına kurt beyden kardeşinin intikamını almak ve uygarı korumak için uygarın babası rolü (tanınmış bir isme verilmelimisal atilla olgaç=kılıç bey)gelmeli 2.dizi sahneleri acıklı ise tam acıklı aksiyonlu ise tam aksiyonlu olmalı müziklerde aynı olmalı 3.konular Çukurova daki gibi hızlı ilerlemeli 4.Ali ile Pilot un sevgili sahneleri minik tatlı atışmalı olsun 5.dizi 11.45 i geçmesin o da bayıyor! 6.dizi süresi 22.30 son olmalı 3-4 bölüm mümkün olan en az reklamla oynamalı 7.Dizinin reklamları Aspor da dönmeli 8.ATV ekibi A2 ye 40-50 dakikalık yabancı diziler alınmalıdır IMBD de 6.0 üzeri filmleri akşam seansında vermelidir