Afili Aşk Samet Kimdir? (Ozan Dağgez Kimdir? Kaç Yaşında?)

12 Haziran 2019 tarihinde gösterime girmeyi hazırlanan Afili Aşk dizisi Kanal D ekranlarında seyircileriyle karşılaşacak. Aşk konulu olan bu dizide başrollerini Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk paylaşacak.Çağlar Ertuğrul zengin ve havalı bir karaktere sahiptir. Burcu Özberk ise Ayşe karakteriyle karşımıza çıkacak. Yaz dizilerinde iddialı olan Kanal D bu sefer Arc Filmin üstlendiği Afili Aşk dizisine şans tanıyacak. Filmin yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli üstlenecek.

Afili Aşk Samet Kimdir?

Dizide Samet Yiğiter rolünde görev alacak olan Ozan Dağgez ekranseverlerin  güler yüzle takip ettiği bir yüzdür. Başarılı oyunculuğuyla dikkat çekmektedir. Samet Yiğiter’in dizideki görevi ise Samet Kerem’in üvey abisidir. 30 yaşında olan Samet  saf kişiliğiyle ön plana çıkmaktadır. Esnaflık kariyerinde temizliği ve iyiliğiyle tanınmaktadır. Sultanhamamda bir dükkanı vardır. Sosyeteyle alakası pek bulunmamaktadır. Mahallede babası olan Muhsin’e olan benzerliğiyle gösterilir. Ancak babası kadar korkusuz değildir. Dik kafası ile yeni gelişmelere ilgisizdir.

Ozan Dağgez Kimdir?

Asıl adı Yiğit Ozan Dağgez olan başarılı oyuncu 16 Ekim 1982(37) doğumludur.  186 cm boyu ve 80 kiloya yapılı bir vücuda sahiptir. Muğla/Bodrum doğumudur. Yüzüne reklamlarda aşina olduğumuz Ozan Dağgez Eti,Pepsi,Turkcell gibi büyük firmaların reklam yüzü olmuştur.

Terazi burcuna sahiptir. İlkokul hayatı Bodrumda geçmiştir. Ortaokul yıllarında tiyatro eğitimi almaya başlamıştır. Lise eğitiminde birkaç sınava giren ve kazanan Ozan Dağgez  Amerikada 1 sene okumuş ve drama eğitimleri almıştır. Üniversite yılllarında Maltepe Üniversitesinde   İletişim Fakültesinde okumuş ve ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezinde roller almıştır. Reklamlarla tanınan Ozan Dağgez Eda Sarıtaş ile evlidir. Ozan Dağgez’in son oynadığı dizi,film ve reklamlar arasında Talih Kuşu,Alın Yazım gibi önemli eserler de yer alıyor.

Ozan Dağgez Sevgilisi Kim ?

Ozan Dağgez’in Eda Sarıtaş ile mutlu bir yuvası bulunmaktadır. Ve Rauf adında bir tane oğulları bulunmaktadır.