İkimizin Yerine 288. Bölüm Özeti 22 Haziran Anandi Yeni Evinde

İkimizin Yerine dizisinin 22 haziran da ekranlara gelecek 288. bölümünde genel olarak Anandi Bairon’un evinden gelinliği ile çıkacak ve uzun bir yolculuğun sonunda Şiv’in evine gelin olarak girecek. Tabi Hint’lerde ritüel biter mi sayısız ritüel de gerçekleştirilecek bu arada.

İkimizin Yerine 288. Bölüm Özeti

Anandi önce Bairon ile vedalaştı ve çocukluğundan beri yaptığı her şey için kendisine teşekkür etti. Bairon kızların babasına teşekkür etmeyeceklerini bunun bir babalık görevi olduğunu söyledi. Bairon Şiv’den ailesine karşı hoş görülü olmasını istedi ve Anandi’yi Şiv’e emanet etti.

Anandi ile birlikte uğurlama törenine katılan herkes ağladığı; Anandi önce kendisi sonra da diğerlerini sakinleştirmeye çalıştı.  Sabaha kadar Udaipur’da olmaları gerektiği için artık yola çıkmaları gerekiyordu bu nedenle de daha fazla vakit kaybetmemeleri gerekiyordu; çünkü Udaipur’da onları bekleyen bir aile vardı.kimizin Yerine şiv ve anandi evlendi

Anandi’yi kapıya kadar Sumitra getirdi ve gelini damada kapıda teslim etti. Anandi çocukken kendi babasının evinden çıkışını hatırladı ve üzüldü. Dadisa görevini yerine getirdiği için mutluydu. Dadisa Anandi’ye sarıldığında ona bu evden ayrılsan bile ben her zaman senin yanında olacağım dedi. Sonunda gelin arabaya bindi. Şiv de Anandi’nin yanına oturdu konvoy eşliğinde yola çıkıldı. Dadisa’nın evi ise içinde bir çok insan olmasına rağmen bom boş kaldı; çünkü evin göz bebeği evden ayrılmıştı.

Kazan’da Anandi gittikten sonra Dadisa’ya yaptıkları için teşekkür etti. Dadisa Anandi’ye kötü davrandığı günler için üzüldü. Basant sen Anandi’yi sevdin; üzülme o gerçek bir eş buldu kendine ve çok mutlu olacak dedi.

Arabada ise Anandi ağlamaya devam ediyordu. Şiv onun elini tuttu ve sevgimden hala şüphen mi var diye sordu. Şiv Anandi’ye onu bir ömür seveceğine ve onu yalnız bırakmayacağına dair sözler verdi.

Anandi Sing ailesinin kendisi için çok şeye göğüs gerdiğini söyledi ve ağlama devam etti. Şiv ise ailen ile bağlarını koparmayacaksın istediğin zaman görmeye gelebilirsin diyerek onu teselli etti. Anandi biraz olsun rahatladıkimizin Yerine 22 haziran resimleri

İkimizin Yerine 288. Bölümde Dadisa Anandi’den ayrıldığı için üzgündü ama torunu Jagdiş’i geri kazandığı için de biraz olsun mutluydu ama Jagdiş de gitmişti ve giderken de Dadisa’ya bir mektup bırakmıştı. Bairon bu mektubu okudu ve herkes çok üzüldü. Jagdiş mektubunda daha olgun bir insan olduğunda geri döneceğini yazmıştı.

Anandi ise gitmeden herkesten habersiz Bairon’a bir cd kayıt etmiş ve saklamıştı. Bairon o CD’yi buldu ve izledi. Anandi aileyi Bairon’a emanet ettiğini söylemil ve kendisinden sonra kimsenin ağlamamasını istemişti. Bairon keşke Jagdiş hata yapmamasıydı da Annadi ve Jagdiş mutlu olabilseydi der ama Sumitra geçmişi geri alamayacaklarını şimdi kendi oğullarına bakmaları gerektiğini söyler.

Anandi ve Şiv ise sabaha karşı omasına rağmen hala arabadalar. Anandi Şiv’in omzunda uyuya kalır.

İkimizin Yerine 22 Haziran Özeti Devam Ediyor

Dadisa Jagdiş’in yine gitmesine izin verdiği için Sumitra ve Bairon’a kızgın; ama kızmanın bir işe yaramayacağının da farkında. Ertesi sabah Dadisa tersinden kalkıyor; ve alışkanlık olarak Anandi’den çay istiyor ama Anandi yok. Dadisa’ya çayı Gehna yapıyor ama çayı beğenmeyen Dadida evde terör estiriyor. Dadisa da Anandi’nin yokluğunu kaldıramamış gibi.

Şekhar evinde ise herkes gelin arabasını bekler. Hazırlıklar tamamlanmış her yer süslenmiştir. Ira ve Alok Sançi’ye hareketlerine dikkat etmesini ve Anandi’yi üzmemesini söyler. Sançi sessiz kalır. Gelin arabası gelir ve Anandi yeni evine girmeden bazı ritüelleri yapar. Sançi’nin tavırlarını sert gören Mahi espriler yaparak ortamı yumuşatmaya çalışır kimizin Yerine 288. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 22 Haziran özetinde Dadisaa’nın talimatlarını hatırlayan Anandi eve sağ ayağı ile giriyor. Anandi harika şekilde süslenmiş çok lüks bir salona ayak basar. Sançi dışında herkes çok mutludur.

Evde de ritülller devam eder. Anandi adeta tabak taşıma yarışmasına tabi tutulur ve yerde ki içi dolu tabakları üst üste koyarak taşımak zorundadır. Anandi zorlansa da başarı ile bu ritüeli de gerçekleştirir.

Madeni para ritülinde ise içi madeni para dolu bir çanta Anandi’nin eline verilir ve içinden para çıkarması istenir. Ne kadar çok para çıkarabilirse o kadar tutumlu olacağının göstergesidir.

Evdekiler de Anandi’ye hediyelerini taktim ederler ve Anandi’ye görümce olarak Sançi evlilik halkası takar. Sonunda Anandi’ye evin salonunda evi benimsesin ve kendi evi olduğunu anlasın diye dans ettirdiler. Anandi dans ederken Şiv Anandi’den gözlerini alamaz.

İkimizin Yerine 287. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 288. Bölüm Özeti 22 Haziran Anandi Yeni Evinde (2 Yorum)