Kimse Bilmez’in Tekrarı Ne Zaman? (Tüm Yeni Bölüm Tekrarları Güncel Liste)

Atv’nin yayın akışı açıklandı. 11 haziran salı günü izleyicisi karşısına ilk bölümü ile çıkacak olan Kimse Bilmez dizisinin tekrarlarının da zamanı belli olmuş oldu. Başrollerini Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri, Burak Serdar Şanal ve Kubilay Penbeklioğlu’nun paylaştığı Kimse Bilmez dizisinin ilk hafta tekrar programı işe söyle:

Kimse Bilmez Dizisi İlk Bölüm Tekrarları

11 Haziran 2019 Salı 22.30
12 Haziran 2019 Çarşamba 20.00
13 Haziran 2019 Perşembe 23.15

15 Haziran 2019 Cumartesi 10.00  – 16.00 ve  23.15
16 Haziran 2019 Pazar 12.15​

Kimse Bilmez’in Yeni Bölüm Tekrarı

Kimse Bilmez dizisinin yeni bölüm tekrarları çarşamba günleri yani yayın gününden bir gün sonra yaz boyu Atv ekranlarında olacak. Kanalların çok fazla yaz dizileri olmadığı için yeni dizlerini bir çok kez tekrar yayınlama imkanları var. Atv en çok yaz dizisi yayınlayan kanal olmasına rağmen kanalda sadece iki yaz dizisi var. Biri Canevim diğeri de Kimse Bilmez. 

Bu durumda Kimse Bilmez dizisinin 18 haziran salı akşamı ekranlara gelecek ikinci bölümünün tekrarı ise 19 haziran çarşamba günü 20:00’da yayında olacak. Kimse Bilmez’in gündüz tekrarları için ise ikinci haftayı beklemek zorundayız; zira ilk hafta diye Kimse Bilmez dizisi için Atv ilk hafta 7 tekrar koydu. Aslında bu Atv’nin Kimse Bilmez dizisine ne kadar değer verdiğini ve tutmasını istediğinin de bir göstergesi; ancak her hafta bu kadar tekrar vermek izleyiciyi sıkacağı için ikinci ve üçüncü haftadan itibaren tekrarların sayısı önce beşe sonra da 3’e kadar düşecektir.

Kimse Bilmez’de Ali ve Sevda Aşkı Büyülecek

Kimse Bilmez dizisinde Ali’nin başına gelenler önce hepimizin yüreğini burkacak. Ali yaşadıklarından sonra Allah’a yönelmek ve insanların hayrına çalışmak için istihbarat işini bırakır ve mahalleye döner. Ali’nin mahalleye gelmesi ile mahalle bir anda değişir; zira Ali mahallede ki herkesin derdi ile ilgilenir. Mahallede herkes ona Ali hoca diye seslenmektedir.

Ali mahalleye gelen ve Uygar’ın eline düşen Sevda’ya da yardım etmek ister. Duygu bir gece Uygar’dan kaçarken Ali’nin evine sığınır ve ondan yardım ister. Ali Sevda’yı kurtarayım derken başına büyük belalar alır ama Ali ve Sevda aşkı imkansız bir aşk olmasına rağmen Ali Sevda’sının peşinde koşacaktır.

İzleyici ise Ali ve Sevda’nın aşkını anlatan Kimse Bilmez dizisinin tekrarlarını bile izlemeye doyamayacak. Kimse Bilmezin Tekrarı Ne Zaman