Kapanmadan Kazan Sunucusu Açelya Kartal Kimdir?

Kapanmadan Kazan Alp Kırşan’ın sunumu ile izleyicisi karşısına çıkmaya devam ediyor. Kapanmadan Kazan yarışması daha önce 2013 de yayına başlamış önce Oktay Kaynarca daha sonra da 2015 de Murat Serezli’nin sunuculuğu ile izleyicisi karşısına çıkmıştı. Star Tv ekranlarında yeni sezonu ile 5 Haziran 2019 Çarşamba günü yayın hayatına başlatan Kapanmadan Kazan  aldığı güzel reytingler ve yeni sunucuları ile de çok beğenildi.

Kapanmadan Kazan yarışmasında sunucu Alp Kırşan’ın yanında yardımcı sunucu olarak görev yapan isim ise Acelya Kartal oldu. Şimdi Kapanmadan Kazan sunucuları Acelya Kartal ve Alp Kırşan’ın biyografisine detaylı bakalımkapanmadan kazan açelya

Açelya Kartal Kimdir?

Açelya Kartal Best Model of Turkey 2010 üçüncüsüdür. Daha sonra Miss Exclusive of the World 2011 de 3. olmuştur. Şuanda aktif olarak model sunucu yapımcı oyuncu  ve pilates egitmeni olarak görev yapmaktadır ve hem ABD Manhattan’da hemde İstanbul’da yaşamına devam etmektedir.

n Açelya Kartal, 29 Ekim 1992’de doğumludur ve Başkent Üniversitesinde diksiyon-spikerlik bölümü mezundur. Ünlü mankenlerden İnci Kartal’ın da öz kızıdır. Ayla Algan Oyunculuk Eğitimi almıştır. Birçok dizide küçük rollerde yer alan Açelya Kartal en çok Adını Feriha Koydum” dizisi ile kendini gösterdi.

Daha önce Döndür Şansını yarışmasında Şoray Uzun’un konuğu olan Açelya Kartal Kanal D’de yaz aylarında yayınlanan ama beklediği reytinglere ulaşamadığı için ekranlara veda eden Macera Gemisi yarışmasında da sunucu olarak görev yapmıştır. 1.78 cm boyunsa olan Açelya Kartal 55 kg ve 36 bedendir.  Son olarak Aşkın Bedeli dizisinde de yer almıştır.açelya kartal

Alp Kırşan Kimdir?

3 Kasım 1979 İstanbuıl doğumlu olan Alp Kırşan 40 yaşındadır. 2000’de Best Model of Turkey yarışmasında Birinci oldu ve Best Model of World yarışmasında 3. olmuştur. Mankenlik yaparak sektöre girmiştir. Yetenek Sizsiniz Türkiye ve Kaçak Gelinler dizilerinde yer almıştır. Alp Kırşan son olarak Survivor serisinde sunucu olarak görev yapmıştır. Acun Ilıcalı ile samimiyeti ile tanınır. Survivor 2019 da yerini Murat Ceylan’a bırakmıştır.  oyuncu Zeynep Dörtkardeşler ile 2014 de evlenmiştir. Bir oğlu vardır. Yok Böyle Dans’a katılmış ve ikinci olmuştur.

 

Etiketler