İkimizin Yerine 286. Bölüm Özeti 20 Haziran Düğün Zamanı

İkimizin yerine 286 bölüm özeti. 20 Haziran. Düğün zamanı.

İkimizin Yerine 286. Bölüm Özeti

Dadisa Jagdiş‘e sarılır ve onu öpüp koklar. Jagdiş, herkesin duasını alır. Hepsi mutlu. Bairon, Şiv‘e Jagdiş‘i hapisten nasıl kısa sürede çıkardığını sorar. Şiv görevliye gidip Jagdiş‘in neden yaptığını anlattım, görevli Jagdiş’in domuz gribi salgınındaki katkısını biliyordu. Hiçbir sabıka kaydı bulunmadığı için Vali, Jagdiş‘i 50.000 Rupi kefaletle serbest bıraktı der. Jagdiş‘in verdiği sözle Jetsar‘da kalıp köylülerin refahı için çalışacağını söyler. Dadisa Şiv‘i kutsar ve sevincini ifade eder.

Sevgiyle Şiv‘e veliahdım diye çağırarak yanağını okşar. Jagdiş şok olurken herkes mutludur. Jagdiş, Şiv‘e gelir ve bu güne kadar bu evde bu veliaht sözcüğünün ona özel olduğunu söyler. Dadisa Nandu ‘ya bile veliaht derken, onu kıskanırdım ama bugün, seni kıskanmıyorum. Bu statüyü hakkınla bu evden aldın ve bu evin artık başka oğlu oldu der. Jagdiş, hapisten çıkacağımı asla hayal etmemiştim ama sayende buradayım der. Şiv‘e teşekkür eder ve Anandi‘nin hayat arkadaşı olarak onun gibi birini bulmasına çok mutlu olduğunu söyler.

Herkes çok mutludur. Anandi, Şiv‘e bunu yaptığı için teşekkür eder ve ona bir dua ettiğini söyler. Tatlı bir sohbet ederler. Sonra Nandu ve Jagdiş terasta top oynarlar. Jagdiş, Nandu ‘ya ailenin önemini anlatır. Jagdiş kaçırdığı topu alırken eski tozlu bir idol bulur. Nandu kimin koyduğunu sorar. Jagdiş, ben der. Doğum gününü kutlamak için iki günlüğüne onu durdurmaya çalıştıkları ve sonra Mumbai‘ye döneceği sırada Anandi‘ye köylülerden utandığını söylediğini hatırlar. Anandi ona gözlerini kapattırıp bu idolü hediye etmiştir.kimizin Yerine 286. Bölüm resimleri

Geri döndüğünde yanında bulundur, birinin seni Jetsar‘da beklediğini hatırla demiştir. Jagdiş ise idolü götürmemek için ilk fırsatta onu terasta bir kabın içine saklamıştır. Nandu, okula gider. Jagdiş, idolün tozunu ovalar ve duygusallaşır. Jagdiş, idolü arkasına saklar ve annesine görünmeden kaçmaya çalışır. Sumitra omu durdurur ve sana gururla oğlum diyebilirim, sonsuza dek kalbimizde yaşayacaksın der. Jagdiş iyice duygusallaşır. Ana-oğul birbirlerine sarılırlar. Anandi, tüm evi dolaşır ve ağlayarak odasına koşar.

İkimizin Yerine dizisinin 286. bölüm özetinde Sumitra onu teselli eder. Anandi ona sıkıca sarılır ve bu evden, onlardan uzaklaşmayacağını söyler. Sumitra, kimsenin onu göndermeyeceğini söyler. Sonsuza dek bu evin kızı olacaksın der. Evliliğin önemini anlatır. Anandi, Şiv’in ailesine buraya alıştığı gibi alışa bilecek mi konusundaki tereddütlerini ifade eder. Sumitra, bu korkunun yakında evlenecek her kızın kalbinde geliştiğini ve normal olduğunu söyler.

Sumitra uzun bir konuşma yapar ve bu evliliğin ilk evliliğinden farklı olduğunu, çocuk gelin olmadığını ve kurum ve etkilerini tam olarak bilerek bu evliliğe gireceğini açıklar. Anandi ayrıca, Şiv’e ve ailesine çok iyi bakacağına inanmasına rağmen, gerçek aşkı bir kez yaşadığı için Şiv‘in duygularına karşılık verebilecek mi diye korkar. Bir şekilde, Şiv‘i sevmeden onunla evlenerek Şiv‘e haksızlık ettiğini hissediyor.

Sumitra Şiv‘den hiçbir şey saklamaması ve duygularında ona hep açık olmasını tavsiye eder. Sumitra sonunda Anandi‘yi bu psikolojik durumdan çıkartır. Anandi, sonra Sumitra‘ya son bir dilek olarak başka bir yerde evlenmesine rağmen Veda törenini bu evden yapmak istediğini söyler. Sumitra kabul eder ve Anandi sonunda gülümser.kimizin Yerine 20 haziran resimleri

İkimizin Yerine 20 Haziran Özeti Devam Ediyor

Ertesi sabah, Bairon ve Basant büyük güne hazır olur. Herkes bir şeyler için koşuşturuyor. Gehna Anandi‘yi giydirir. Tüm aile Anandi‘nin veda töreni için süslenir. Anandi de giyinip Bago‘nun fotoğrafının önünde durur. Onun mutlu olacağını umduğunu söyler. Duygusala bağlarken Jagdiş gelir. Jagdiş Anandi‘ye çok güzel göründüğünü ve Şiv’in de çok yakışıklı görüneceğinden emin olduğunu söyler. Onun için sevindiğini söyler. Sonunda Anandi‘nin mutluluğu ve uygun bir hayat arkadaşı olduğu için mutlu olduğunu söyler.

Jagdiş, Şiv‘i de över. Jagdiş, Anandi‘ye sana yaptığım hatalar değiştirilemez ama tam yürekten bu hataların senin geleceğini etkilemeyeceğini ve Şiv‘in tüm eski yaralarını iyileştireceğini umuyorum der. Ben sana her zaman çok sıkıntı ve acı verdim ama sen sadece mutluluk ve destek verdin der. Bir zamanlar ona sevgiyle verilen hediye idolü geri verir.

Anandi duygusallaşır. Jagdiş, ona verdiği hediyenin değerini anlamadığını, ama Şiv‘in yaptığını söyler. Anandi, idolü alır ve eskiden ona kızdığını, ama bugün artık onunla hiçbir sorunu olmadığını söyler. Evden çıktığında Jagdiş‘in aileyi desteklemek için orada olacağını bildiği için rahat olacağını söyler. Şimdi ailesine bakma sorumluluğunu ona devrettiğini söyler. Ayrıca kendine de bakmasını ister.

Jagdiş, Anandi‘nin ağladığını görür ve gözyaşlarını silmek ister, ama durur ve onu almaya gelen kişinin her zaman gülümsemesini istediğini ve ağlamamasını söyler. Anandi‘nin burnunu tutar ve ona fare der. İkisi de güler. Sumitra ve Sugna, Anandi‘yi aşağı indirir. Kazan dâhil herkes duygulanır ve toplu düğüne giderler. Jagdiş onu terastan izler. Mumbai‘ye giderken Anandi‘nin nasıl ağladığını hatırlar.

İkimizin Yerine dizisi 20 Haziran 2019 perşembe özetinde Jetsar’ın tamamı, Anandi ve Şiv‘in de dâhil olduğu toplu evliliğe hazırlanırken, Mohan ve Megha isimli gazeteciler toplu düğünde evlenecek olan dullar ile röportaj yaparlar. Anandi ve Bairon gelince başına üşüşürler. Megha ve Mohan Anandi‘yi kutlamaya gelirler ve evliliğini topluma örnek olarak gösterme çabalarını takdir ederler.

Megha da, kocasını kaybetmiş ve iki çocukla Mohan ile tanışıp evlenmiştir. Şimdi ikisi de çok mutludur. Anandi, memnun olur. Şiv ailesiyle dans ederek mekâna gelir. Mohan ve Megha onu da tebrik ederler. O sırada, Bakan gelir.kimizin Yerine düğün Şiv ve Anandi

Bakan burada devlet görevlisi olarak bulunmadığını, tüm bu kızlara baba olarak geldiğini belirti. Jagdiş evde yalnız dolaşır ve çok yalnız hissettiğini düşünür; oysa mekân aynı, insanlar aynı ama ilişkiler değişti, eskisi gibi mutlu değildir. Anandi ile tüm anlarını hatırlar ve gözleri dolar.

İkimizin Yerine 286. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 286. Bölüm Özeti 20 Haziran Düğün Zamanı (6 Yorum)

  1. Sev yeter ve ah kalbim özetlerini de verin lütfen ayrıca elinize sağlık başarınız daim olsun bölüm harika sonunda evlendiler demek ama bir an için Jagata acıdım ama neyse hak etdi

  2. bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum. merakla sizin özetlerinizi bekliyorum ama izlemek de isterim açıkçası ve hiç bir yerde gelecek bölümlerin tamamını bulamadım

  3. bu diziyi nereden izliyorsunuz nasıl bölüm özetlerini buluyorsunuz gerçekten çok merak ediyorum