Arıza Ali Rıza’nın Babası Yaşıyor mu? Mehmet Emin Bey Geri Dönecek mi?

Arıza dizisi Show TV’in pazar akşamları klasiği haline gelen dizilerinde biri. Arıza izleyicilerinin kafasında ise aynı soru var acaba Ali Rıza’nın babası yaşıyor mu? Ali Rıza’nın babası Mehmet Emin bey aynı Muzaffer gibi devlet adına çalışan bir istihbarat elemanıydı. Muzaffer Cura dışarıdan kütüphane müdürü olarak görünmekte ama gerçekte Muzaffer bir istihbarat görevlisi. Aynı şekilde Ali Rıza’nın babası Mehmet Emin de devlet demir yollarında çalışan bir işçi gibi görünse de o bir istihbaratçıydı.

Ali Rıza’nın annesi Rukiye Altay ise eşinin basit bir işçi olmadığının fakındaydı; Ali Rıza ve diğer çocuklarına ise hiç bir zaman babalarının gizli görevinden bahsetmemişti; çünkü bu konu çocuklara anlatılabilecek bir konu değildi. Şimdi gelelim asıl soruya Ali Rıza’nın babası ödü mü? Arıza dizisinin ilerleyen bölümlerinde Mehmet Emin bey geri dönece diye tahmin ediyoruz.

Bilindiği üzere Ali Rıza’nın babası Mehmet Emin beyin Haşmet’in eşini ve çocuklarını katledilmesine karar verenlerden biri olduğu söylenmekte. Bu nedenle de Ali Rıza ve Halide’nin bir birlerinin yüzüne bakacak durumları yok ancak gerçeklerin göründüğünden çok farklı olduğu çok yakında ortaya çıkacak.

ariza Ali rizanin babasi resimleri

Arıza Ali Rıza’nın Babası Yaşıyor mu?

Arıza dizisinde Ali Rıza’nın babasının yaşadığı biliniyor; senaryo da bunun üzerine yazılıyor ancak Ali Rıza ailesini bırakıp giden babasını affedecek mi bu bilinmiyor. Muzaffer Cura Ali Rıza’nın babasının ölmediğini biliyor; ancak Ali Rıza ne zaman babası ile karşılaşacak bilemiyoruz.

Arıza dizisi senaristleri diziyi nasıl devam ettirir bilinmez ama görünen Ali Rıza ve babasının kavuşacağı ve birlikte mücadele edeceği yönünde; tabi ki Ali Rıza babasını kolay kolay affetmeyecektir ama Arıza senaryosu bu yöne doğru hızlıca ilerlemekte.

Arıza Mehmet Emin Bey Geri Dönecek mi?

Arıza dizisinde Mehmet Emin bey geri dönecek ve başta İhtiyar olmak üzere kendisini yıllardır ailesi ile görüştürmeyen herkesten intikamını alacaktır. Şuanda Arıza dizisinde Ali Rıza’nın babası Mehmet Emin beye hangi oyuncunun hayat vereceği belli olmadı.