Arıza Halide Kimdir? – Ayça Ayşin Turan

Arıza dizisinde Ayça Ayşin Turan’ın hayat vereceği karakterin detayları belli oldu. Arıza dizisinde güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan Halide karakteri ile izleyicisi karşısında olacak. Peki Halide Kimdir?

Arıza Halide Kimdir?

Halide 25 yaşında güzeller güzeli bir kızdır. Babası İstanbul’un en karanlık mafya babalarından biridir; ancak Halide babasına tepkisini koymuş ve onunla bu işleri bırakana kadar bağlantısını kesmiştir.  Aklı başında ve vicdan sahibi bir kız olan Halide asla haksızlığa gelemez. Güzelliği ile Halide erkeklerin dikkatini çekse de onun pek erkekler ile ilgisi olmamıştır.

Her ne kadar hayatında hiç fakirlik görmese de Halide hiç bir zaman paranın kölesi olmamış ve insan kalmayı başarmıştır. Halide’nin gönlünü çalacak ilk erkek ise Ali Rıza olacaktır. Ali Rıza Halide’ye gerçek aşkı ispat eder ve onu çok sever. Arıza dizisi Halide Kim

Arıza dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve diğer karakterlerin detayları için tıklayınız Arıza Oyuncuları

Ayça Ayşin Turan Kimdir?

Ayça Ayşin Turan 25 Ekim 1992’de Sinop’ta dünyaya gelmiştir. Türkiye’nin en güzel kadınlarından biri olan Ayça Ayşin Turan tam bir Karadeniz kadınıdır. 1,67 m boyunda olan Ayça Ayşin Turan 47 kg’dır. Ayça Ayşin Turan İstanbul Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunudur. İstanbul’a üniversite okumak için gelmiş ve hayatı değişmiştir. Tümay Özokur’un keşfettiği Ayça Ayşin Turan güzelliği ve oyunculuk yeteneği ile geleceğin yıldızı olacağının sinyallerini vermiştir.

19 yaşında oyunculuğa başlayan Ayça Ayşin Turan Dinle Sevgili dizisi ile ilk kez kamera karşısına geçmiştir. Daha sonra Karagül dizisi kadrosuna giren ve Ada karakterine hayat veren Ayça Ayşin Turan Karagül dizisi ile ünlenmiştir. Ümit Oruç ile bir dönem aşk yaşayan Ayça Ayşin Turan Karagül dizisinden sonra Meryem dizisi ile bir kez daha başarıya ulaşmıştır.ayça ayşin turan kimdir arıza dizisi

Ayça Ayşin Turan yer aldığı Zemheri ve Altınsoylar dizisinde başarısız olduktan sonra internet dizisinde yer almak istemiş ve Çağatay Ulusoy ile Hakan: Muhafız dizisinde başrolde yer almıştır. .