Arıza Murat Kimdir? Cavit Çetin Güner Kimdir?

Arıza dizisinde Murat karakterine ünlü oyuncu Cavit Çetin Güner hayat verecek. Diriliş Ertuğrul dizisinde hayat verdiği Doğa Alp karakteri ile çok sevilen Cavit Çetin Güner Arıza dizisi Murat karakteri ile yardımcı başrol oyuncusu olarak yer alacak.

Arıza dizisi oyuncu kadrosunda Cavit Çetin Güner ile birlikte Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Barış Falay, Yeşim Salkım ve Dilara Aksüyek gibi çok önemli oyuncularda yer alacak. Arıza dizisi Murat

Arıza Murat Kimdir?

Murat 35 yaşın başında yakışıklı bir adamdır. Murat çok şey görmüş çok şey yaşamış ve yaladıklarından deneyim çıkarmayı bilmiştir. Korkusuz bir adamdır.

Cavit Çetin Güner Kimdir?

Son olarak Yasak Elma dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Cavit Çetin Güner 21 Şubat 1986 da İstanbul dünyaya gelmiştir ve 34 yaşının içindedir. Mimar Sinan Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan Cavit Çetin Güner aslen Bursalıdır. Reyhan Türkü Hazer ile 10 senelik mutlu bir evliliği olan deneyimli oyuncu Diriliş: Ertuğrul dizisinde hayat verdiği Doğan Bey karakteri ile dünyada milyonların ismini bildiği bir oyuncu olmayı başarmıştır.Cavit Çetin Güner resimleri 2020

Cavit Çetin Güner Diriliş Ertuğrul dizisinden önce Tek Türkiye dizisinde yer almıştır . Diriliş Ertuğtul’dan sonra  Mehmetçik Kut’ül Amare ve Yasak Elma dizilerinde rol almıştır. Daha önce Muhteiem Yüzyıl’da yer alan Cavit Çetin Güler ilk defa tahminimize göre Arıza dizisinde kötü bir karaktere hayat verecektir.

Cavit Çetin Güner’in Murat karakteri ile yer alacağı Arıza dizisi aksiyon sahneleri ile 2020 2021 yeni sezonuna damga vuracak dizilerden biri olacak.

Cavit Çetin Güner pandemi döneminde ise gitar ile ilgilenmiştir. cavit çetin güner gitar