Arka Sokaklar Avukat Gencer Kimdir? Mehmet Pamukçu Hangi Dizilerde Oynadı

Türk Televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar’a yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Türker İnanoğlu imzalı reyting rekortmeni polisiye, aksiyon dizisine Mehmet Pamukçu dahil oldu. Mehmet Pamukçu Avukat Gencer karakterini oynayacak.

Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Arka Sokaklar dizisinin yönetmen koltuğunda otururken dizinin kadrosu ölenlerin ayrılması ve yeni gelenlerle genişlemeye devam ediyor. Diziye son olarak 4 oyuncu daha dahil oldu. Bunlardan biri de Mehmet Pamukçu oldu. Arka Sokaklar Avukat Gencer karakteri ile onu oynayacak Mehmet Pamukçu hakkında bilinmeyenleri  araştırdık.

Mehmet Pamukçu Kimdir?

Son olarak Yasak Elma dizisinde Sıtkı karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu 18 Temmuz 1976 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Erzincanlı olan Mehmet Pamukçu oyunculuk eğitimini Language and Culture Center’de tamamladı. Halen lisanslı folklör eğitmenliğinin yanı sıra Bakırköy Sanat Severler Derneğinde tiyatro eğitimi vermektedir.mehmet1 1

Mehmet Pamukçu Fiziksel Özellikleri

45 yaşındaki yakışıklı oyuncu 1.87m boyunda ve 86 kg ağırlığındadır. Ayrıca Yengeç burcudur.

Mehmet Pamukçu Evli Mi?

Hande Uyak ile evli olan oyuncunun Sude isminde kızı vardır.mehmet 1

Mehmet Pamukçu Hangi Dizilerde Oynadı?

Bir Aşk Hikayesi, Karadayı, Alev Alev, Kurtlar Vadisi, Harem, Arka Sokaklar, Lale Devri ve son olarak Yasak Elma dizisinde Sıtkı karakterinde rol aldı. Mehmet Pamukçu şu anda Arka Sokaklar dizisinde Avukat Gencer karakterini oynayacaktır.