Arka Sokaklar Muaz Kimdir? Arka Sokaklar Baki (Emre Erdogan Kimdir?)

Arka Sokaklar dizisine iki yeni ve kötü karakter dahil oluyor. Arka Sokaklar dizisinin 491. bölümünde diziye dahil olacak Muaz ve Baki karakterini sizler için tanıtacağız. Her ne kadar şuana kadar Arka Sokaklar da Muaz karakterine hayat veren oyuncuyu çıkaramasak da Arka Sokaklar dizisinin diğer bir kötüsü Baki karakterine hayat veren oyuncu Emre Erdoğan.

Emre Erdoğan Kimdir?

Emre Erdoğan 28 aralık 1989 İstanbul doğumlu. Memleketi Konya Beyşehir olan Emre Erdoğan 190 cm boyunda 82 kilodadır. Emre Erdoğan aynı zamanda sporcudur. Emre Erdogan fotoğrafları

Kocaeli Üniversitesi İnşaat Fakültesi ve İstanbul Şehir Tiyatroları mezunudur. .Uzun yıllardır Oyunculuk ve Mankenlik ile uğraşıyor.Bir çok önemli dizide önemli karakterlere can vermesiyle dikkatleri üzerine çekti. Yakında sinemalara vizyona girecek bir korku-gerilim filminde başrol Gökhan karakterine hayat verecek.Emre Erdogan resimleri
Paramparça dizisinde rentacar sahibi Mehmet, Arka sokaklarda Baki karakterlerini canlandırdı. Son olarak Söz Dizisinde  İsmail karakterleriyle başarılı performans göstererek ön plana çıktı.

Emre Erdoğan’ın son olarak  ise Arka Sokaklar dizisinde hayat verdiği Baki karakteri olacaktır.

Arka Sokaklar Muaz

Arka Sokaklar Muaz Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde bir kaç bölüm Muaz karakterini yakından tanıyacağız. Muaz büyük bir terör ordusu kurmaya çalışan zengin bir iş adamıdır. Muaz parası ile her türlü problemi çözebileceğini düşünse de gerçekler o kadar basit değildir. Kendi ordusunu kurmak için birtez tükenmez parasına güvenene Muaz ilk hedef olarak kendisine Mesut Güner’i komiseri seçer ve kendi ordusu içinde Mesut’u öldürene 1.000.000 Tl ödül koyar.

Arka Sokaklar Muaz Ölecek mi?

Arka Sokaklar dizisinde Muaz karakteri nasıl olsa ölecek ben Muaz karakterine en fazla iki bölüm ömür biçiyorum. İki bölümün sonunda Muaz karakteri ölerek diziden ayrılacaktır; daha doğrusu Rıza baba ve ekibi Muaz’ı yok edecek ve İstanbul’u bir dertten daha kurtaracaktır.Emre Erdogan oyuncu Arka Sokaklar

Araştırmamıza göre Aypiajans’ın oyuncusu olan  Emre ERDOĞAN 1.80 cm boyunda ve 60 kilo olan bir manken ve oyuncudur. Emre Erdoğan 21 yaşındadır ve 1997 doğumludur.

Arka Sokakla dizisi bir çok amatör oyuncunun 14 yıldır deneyim kazandığı ve kendini gösterdiği önemli bir dizi oldu. Emre Erdoğan için de Arka Sokaklar dizisi önemli bir başlangıç noktası olabilir? Emre Erdoğan daha önce Çukur dizisinde, Paramparça dizisinde bir bir çok sinema filminde küçük rollerde yer almıştır.