Aşk Bir Rüya 123. Bölüm Özeti 22 Haziran Aditi Duruv’a Aşkını İtiraf Etti

Pandey ailesi ve Vani birlikte nehire poja yapmaya giderler. Kadınlar oruç tutarken Kosi Naman’a acıktığını söyler. Naman daha gelirken yediğini söylese de Kosi bir şeyler bulmasını ister. Naman sakladığı pizzaları çıkarırken Duruv onu görür. Duruv hemen Tapki’ye haber verir. Tapki deBihan’ın Kosi’yi yerken görmesi için harekete geçer. Kosi pizzaları midesine indirirken Bihan Kosi’yi elinde pizza ile görür. Bihan neden oruç tutmadığını sorar. Duruv Kosi’nin yemediğini pizzayı tuttuğunu söylüyor. Aşk Bir Rüya 22 Haziran Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 123. Bölüm Özeti

Şada evde süslemeler yapar ve Duruv’u kendisini kötü hissettiğini söyleyerek çağırır. Duruv  Vasu’yu bilgilendirir ve eve gider. Şada makyajını tazelerken Duruv Aditi ile karşılaşır ve süslemeleri neden yaptığını sorar. Aditi Duruv’u sevdiğini söyleyince Duruv şok olur. Tapki hamilelik raporuna bakarak orucunu açar ve babanı tanımanı isterdim diye söylenir. Bu sırada rapor uçar ve Bihan’ı önüne düşer. Tapki onu almayı başarır.

Aditi Duruv’u sevdiğini söyler ancak Şada ile aralarına girmek istemediğini ve daha önce ihanete uğradığı için bir daha böyle şeyler yaşamak istemediğini söyler. Ayrıca süslemeleri de Şada’nın yaptığını belirtir ve uzaklaşır. Şada gelir ve Duruv’a romantik bir yemek istediği için yalan söylediğini belirtir.11 69

Tapki poja yaparken hamilelik raporu elinden düşer. Tapki suya girer ve kağıdı almaya çalışır. Ancak su derin olduğu için çırpınmaya başlar. Kosi Bihan’dan yardım ister. Bihan hiç düşünmeden suya girer ve Tapki’yi kurtarır. Tapki’nin elinden raporu alır ve bu kağıt senin için ne kadar önemli diye sorar. Tapki bu seni ilgilendirmez der ve benim için hayatını neden riske ettin diye sorar. Bihan kağıdı ona verir ve uzaklaşır. Tapki Bihan’ın kağıdı görmesi halinde yakayı ele vereceğini düşünür.22 67

Duruv Aditi’yi düşünüyor. Bu sırada Tapki gelir ve onu bu kadar düşündüren şeyin ne olduğunu sorar. Duruv Kosi ile Naman’ı birbirine düşüreceğini söyler. Duruv Kosi’nin odasına gider ve masaya Tapki’nin Kosi’ye verdiği gibi bir zarf bırakır. Naman içeri girer ve para dolu zarfı görür. Kosi’nin kendisinden bunu sakladığını düşünür. Pandey Malikanesine kuyumcu gelir. Tapki onu nişan yüzükleri için çağırmıştır. Tapki Bihan ile yarın nişanlanmaya karar verdiğini söyler. Sankara bunu durdurmayı düşünür.

Aditi istifa mektubunu Duruv’a verir ve geçen söylediklerinin hata olduğunu söyler. Duruv Şada’yı sevmediğini söyleyerek mektubu yırtar. Aditi ayrılır. Tapki odasına gider ve Bihan’ın oturduğunu görür. Bihan evlendikten sonra her akşam içeceğini ve dansçı kızları görmek için dışarı çıkacağını söyler. Tapki şarabı döker ve kız resimlerin de yırtar. Ondan şartları zorlamamasını aksi taktirde ailesinin başına kötü şeylerin geleceğini söyler. Bihan öfkeyle ayrılır.

33 67

Sankara nişanı engellemek için akrep getirtir ve süt kasesine koyar. Nişan için gelen pandit önce el akma ritüelini yapmaları gerektiğini söyler. Sankara akrebi sütün içine koyar. Vani elini süte sokmasıyla çıkarması bir olur. Sankara gülerken Tapki sütün soğuk olduğunu bu yüzden elini çektiğini söyler. Aditi’den sütü dökmesini isterler. Aditi avluya gider ve sütü dökerken akrepde dışarı çıkar. Akrep ona doğru gelirken Duruv akrebi görür ve Aditi’yi itekler. İkili yere düşerler. Duruv akrebi gösterirken Aditi ona sarılır.44 54

Bihan ve Tapki birlikte poja yaparken bir adam gelir ve Kosi’nin boynuna bıçak dayar. Bihan adamı tutar ve döver. Neden annesini öldürmeye çalıştığını sorar. Adam birisinin Kosi’yi öldürmesi için kendisine para verdiğini söyler ve Naman’ı gösterir. Naman ve herkes şoktadır. Aşk Bir Rüya 22 Haziran Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 123. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz