Aşk Bir Rüya 31. Bölüm Özeti 19 Mart Gansiyam Ortalığı Kana Bulayacak

Aşk Bir Rüya dizisinde Bihan gerçeği öğrendikten sonra Duruv ile Tapki’yi birleştirmek için harekete geçmişti. İlk olarak Duruv’un da katılacağı bir basketbol müsabakası düzenlemek ve ikiliyi burada yakınlaştırmaya çalışacaktır. Ancak olay istediği gibi olmaz, Tapki ile sonuna kadar basket oynayan yine kendisi olur. Aşk Bir Rüya 19 Mart Özeti başlıyor.

Duruv yeni bir plan daha yapmak zorundadır. Tapki ve Duruv’un resimlerini masaya koyan Bihan beklemeye başlar. Resimleri ilk olarak Tapki görür. Ardından Duruv gelir ve resimlere bakar. Tapki Duruv’dan hayatına devam etmesini isterken Duruv göz yaşlarına boğularak ayrılır. Bihan resimlerin de işe yaramadığını görür ve Duruv ile bilerek çarpışır. Duruv’un elindeki bazı dosyaları kenara koyar.

Nimmi ve kızı utana sıkıla Ponam’ı ziyarete gelirler. Ponam onları sıcak karşılarken Nimmi Aditi’yi över. Bu sırada Divakar gelir ve komşu olduklarını söyler. Nimmi onu azarlarken Dİvakar Nimmi’ye hakaret eder. Divakar bundan sonra benden çekeceğiniz var diyerek gider.11 3

Tapki Suman’ın isteği üzerine Beyrupi isminde bir yemek yapar. Vasu da çok memnun kalmıştır. Bihan, Tapki’ye gelir ve Duruv’un önemli evraklarını burda unuttuğunu söyler ve kendisinin gidemeyeceğini belirtir. Tapki’den belgeleri götürmesini ister. Duruv eski resimleri çöp kutusuna atarken Vivek röportaj yapacak mısın diye sorar. Duruv reddediyor. Tapki ofise gelir ve geçmişte yaşadıklarını hatırlar. Vivek Tapki’yi görür ve yetim çocukları gösterir. Duruv’un röportaj yapmak istemediğini söyler.

Tapki Duruv’un ofisine girer ve elindeki evrakları verir. Duruv geçmişte olduğu gibi yine imdadıma yetiştin der. Tapki yetimlerle röportaj yapmasını ister. Gansiyam, Baba’nın yaptıklarını düşünerek adamlarına bombalı bir düzeneği patlatır. Bunun fragman olduğunu yarın gece Pandey ailesinin sonu olacağını söyler.22 3

Tapki Duruv’u çocuklar konusunda ikna edince çocuklar hep birlikte Duruv’a sarılırlar. Duruv eski heyecanımı yeniden getirdin diyerek teşekkür ederken Tapki bana değil çocuklara teşekkür etmelisin der. Tapki Duruv’dan değişmesini ve hayata yeniden pozitif bakmasını ister. Duruv da ona söz verirken Bihan gelir ve onları konuşurken görür ve planının işe yaradığını söyler. Şimdi aşklarını yeniden kazandırma zamanı der ve harekete geçer.

Vasu’nun evinde dandiya şenliği yapılacaktır. Dandiya sopalarla karşılıklı çiftlerin oynadığı bir oyundur. Bihan Duruv ve Tapki’nin eşleşip bu oyunu oynamasını sağlamaya çalışırken Suman ve Preti de Bihan ile Tapki’nin oynamasını istiyordur. Pan eşleşmeler için aynı renkli iplerin Duruv ile Tapki’ye bağladığını söyler. Bihan sevinirken Suman ve Preti aynı renkli ipleri Duruv ve Tapki’de görünce şok olurlar.33 3

Gansiyam intikamını almak için bu şenliklere kılık değiştirerek gelir. Baba onu kapıda durdurur ve kim olduğunu sorar. Gansiyam müzik işleri için geldiğini söyleyerek içeri girmeyi başarır. Gansiyam şapkasının içinde getirdiği bombalı düzeneği herkesin dua ettiği yere koyar ve üzerini de çiçeklerle kapatır. Özel olarak getirdiği dandiya çubukları birbirine sürttüğünde bomba patlayacaktır.

Tapki dolaşırken Gansiyam ile çarpışır ve onu bir yerde gördüğünü hatırlar. Gansiyam bir bahane ile uzaklaşır. Suman ve Preti Tapki’nin mavi kuşağını yeşil renkli kuşakla değiştirmeyi başarırken aynı şekilde Bihan’a da yeşil kuşağı verirler. Bihan Tapki’de bulunan yeşil kuşağı görünce şok olur. Eşler dandiya için dansa başlarken Tapki sinirlenir ve ayrılır. 44 2

Tapki bir kişiyi görür. Adam müzikle uğraşan kişi olduğunu ve geç kaldığını söyler. Tapki Gansiyam’dan şüphelenir ve Duruv’a haber verir. Duruv ondan gidip dansa devam etmesini ister ve kendisi de Gansiyam’ı tenhada sıkıştırır. Sen kimsin diye onu hırpalarken Gansiyam’ın sakal ve bıyığı çıkar. Duruv Gansiyam diyerek şaşkınlığını dile getirir. Gansiyam bomba ile geldiğini ve Tapki ile Bihan’ın ellerindeki dandiya çubuklarının sert çarpışması ile bombanın patlayacağını söyler. Aşk Bir Rüya 19 Mart Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 31. Bölüm Fragmanı