Aşk Bir Rüya 92. Bölüm Özeti 21 Mayıs Duruv Tapki’yi Elde Etmek İstiyor

Aşk Bir Rüya dizisinde Vasu’nun Şada’yı evden kovması üzerine Duruv o giderse ben de giderim diyerek karşı çıkar. Bu evde kimlerin hataları bile affedilmişken Şada’ya bir şans daha vermelerini ister. Dadi çaresiz kabul eder ve Şada’nın bir yanlış daha yapması halinde Duruv’un bile engel olmayacağını söyler. Baba Tapki ve Bihan’ın herkesin parmakla göstermesini isteyerek onlar için düğün yapacaklarını söyler. Aşk Bir Rüya 21 Mayıs Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 92. Bölüm Özeti

Duruv da düzenlemeleri yapacağını söyleyerek herkesi memnun eder ve düğünün muhteşem olacağına söz verir. Bihan’ı krallar gibi giydirirken Bihan senin için çok kötülük yaptım beni affettiğine çok sevindim derken Duruv böyle bir günde bunları düşünmemesini ister. Yeni bir başlangıç yapacaklarını söyler. Bihan Tapki’yi muhteşem elbise içinde görünce ağzı açık kalır. Tapki ve Bihan arkadaşlarını karşılarlar ve onlarla sohbet ederler.

Suman rasam için Bihan ve Tapki’yi çağırır. Orada ki kişiler Tapki geleneksel giyindiği için Hintçe Bihan da batılı tarzda giyindiği için İngilizce olarak aşklarını ifade etmelerini ister. Tapki Bihan’ın elini tutmak istediğini ve hayatı boyunca bırakmak istemediğini söylerken sıra Bihan’a gelir. Bihan yarım yamalak İngilizcesiyle Tapki’yi sevdiğini söylemeye çalışır ancak eline yüzüne bulaştırıp alay konusu olur.11 43

Duruv onun adına Tapki’ye İngilizce olarak sen gökteki yıldız gibisin, seni seviyorum Tapki der. Bihan şokunu Dadi bozar ve hediyelerin gelmesini ister. Hediyeler Ritüellerin ardından dansa geçilir. Baba üst düzey konuklarla ilgilenirken Duruv’un arkadaşları batı tarzında dans ediyorlardır. Şada Bihan ve arkadaşlarına meyve suyu ikram eder ve barışmak istediğini söyler. Bihan ve arkadaşları meyve suyunu içerler.

Duruv’un arkadaşları Bihan’dan  dans etmesini isterler ancak Bihan bu tarzda dans edemeyince yine alay konusu olur. Bihan sinirlenir ve Hint müziği ayarlayarak arkadaşlarıyla birlikte dans etmeye başlar. Ancak bir süre sonra bayılır. Davetiyeye gelen millet vekili babaya bu ne rezillik nedir diye sorar. ABihan’ın Tapki gibi bir kızla evli olduğu için çok şanslı olduğunu belirtir. Tapki ve Duruv Bihan’ı odasına götürürken Asvin ve Şanjay da Bihan’ın arkadaşlarını evlerine götürürler.22 42

Duruv Tapki’nin resmi karşısına geçer ve her zaman benim Tapki’m olacaksın der. Bihan’ın meyve suyuna içki katıp onu rezil eden de Duruv’dur. Duruv bana ait olanı alacağım derken yakında onun olacağını söyler. Bihan kendine  gelince Şada’nın yanına gider ve meyve suyuna içki kattığı için onu azarlar. Şada ben yapmadım derken Tapki ve Duruv da gelir. Duruv Şada’yı meyve suyu hazırlarken gördüğünü ve içki katmadığını söyler. Tapki Duruv’un her zaman doğru söyleyeceğini belirtirken Duruv bu meseleyi kapatmalarını ister.

Duruv yemek için masaya gelir ancak sandalye eksik olduğu için Duruv bir sandalye alır ve Tapki’nin yanına oturur. Duruv öksürmeye başlar ve Tapki ona su verir. Tapki yemeklere hiç baharat atmadığını düşünüyor. Suman ve Preti yeni bir oyun oynayacaklarını söylerler. Evli çiftler birbirlerine hediye verecektir. Tapki Bihan’a saat hediye ederken Tapki Bihan’ın sandalet hediye edeceğini  düşünerek kutusunu açar. Kutuda kırmızı bir gecelik çıkınca herkes şok olur. Bunu da ayarlayan Duruv’dur.33 42

Bihan da şaşkınlıkla bunu kendisinin sipariş etmediğini söyler ve hediye sipariş ettiği dükkanı arar. Adam hediyeyi Bihan’ın sipariş ettiğini söyler. Pandey ailesi hayal kırıklığına uğrarken Duruv Bihan’a nasıl böyle bir hata yapabileceğini sorarken Bihan ona güvenmesini ister. Bihan Tapki’ye gider ve bunu benim yapabileceğime inanıyor musun diye sorar. Tapki Bihan’ı destekler ve bir yanlışlık olduğunu düşündüğünü söyler. Bihan ondan gülmesini ister. Tapki gülümserken Bihan Tapki’nin sevdiği yemeği yapacağını söyler.

Onlar arasındaki muhabbet Duruv’u kızdırırken merdivenlerden düşer gibi yapar. Tapki ve Bihan Duruv için koşarlar. Duruv iyi olduğunu söylerken onların yaklaşmasına izin vermemeyi düşünüyor. Ayrıca Tapki’nin Bihan’ın yaptığı yemeği yemeyeceğini içinden geçiriyor. Duruv iş yerinde bir pasta hazırlatır. Bihan da Tapki için yemeğe girişir.

44 34

Vasu ve Dadi ona yardım ederken Duruv öfkeyle gelir ve senaryosunun kaybolduğunu, bu gün programı iptal etmek zorunda olduğunu söyler. Tapki bu zamana kadar  iptal edilmeyen program şimdi de iptal olmayacak der ve Duruv’a yardım için ofise gideceğini söyler.

Tapki ofise gidince çalışanlar Duruv için pasta keserler. Duruv Tapki’ye bir dilim keser ve yedirmek ister. Tapki Bhan’ın evde yemek hazırladığını ve onun yemeğinden yiyeceğini söyler. Duruv sinirlenir. Bihan yemeği yapmış Tapki’nin gelmesini bekliyor. Onu telefonla arar ancak ulaşamayınca mesaj çeker. Mesajı Duruv okur ve sinirle telefonu çöpe atar. Bihan Tapki gelmiyorsa biz oraya gideceğiz derken Vasu bunun çok iyi bir fikir olduğunu söyler.55 10

Duruv kapıdaki güvenliğe dışardan kim gelirse gelsin almamalarını ister. Bunu başarırlarsa maaşlarını iki katına çıkaracağını belirtir. Aşk Bir Rüya 21 Mayıs Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 92. Bölüm Fragmanı