Ateş Kuşları Pamir Geri Mi Döndü? Görkem Doğan

 

Ateş Kuşları Pamir Geri Mi Döndü? ATV ekranlarının sevilen yapımı Ateş Kuşları dizisinde Pamir karakterine Görkem Doğan hayat veriyordu. Diziden ayrılan oyuncunun uzun bir aradan sonra diziye geri döndüğü öğrenildi.

ATV ekranlarının sevilen yapımı Ateş Kuşları oyuncu kadrosunda Hande Soral, Başak Gümülcinelioğlu, Görkem Sevindik, İlayda Alişan, Almira Tauna Albay, Efekan Can, Ali Önsöz, Gökçem Çoban, Simay Eşme, Görkem Doğan, Fuat Fatih Ocakbaşı, Umut Ege Baştemur, Almira Tuana Albay, Umut İnan, Berke Obuz gibi isimler yer alıyor.

Ateş Kuşları Pamir Geri Mi Döndü?

Her cuma 20.00’da ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşan Ateş Kuşlarında Pamir karakterine hayat veren Görkem Doğan’ın hayat verdiği Pamir karakteri senaryo gereği diziye veda etmişti. Sevilen oyuncunun uzun bir aradan sonra diziye tekrar döndüğü açıklandı. Pamir, bu kez intikam duygusuyla diziye geri dönüyor. Çatal ile bağlantısı olan biri ile ortak olacaklar.

Görkem Doğan Ateş Kuşları Geri Mi Döndü?

Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olduktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Zemheri, Vatanım Sensin, Cesur Yürek gibi yapımlarda rol alan Görkem Doğan Ateş Kuşları dizisi ile güzel bir çıkış yakalamıştı. Sevilen oyuncu aylar sonra Ateş Kuşları dizisine geri dönüyor. Pamir karakterine hayat verecek oyuncu intikam duygusuyla gelecek. Çatal’ın adamlarıyla ortaklık kuracak.

Ateş Kuşları Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız