Ayak İşleri Oyuncuları Konusu ve Karakterleri

Ayak İşleri Oyuncuları belli oldu. Ayak İşleri Oyuncuları Çağlar Çorumlu, Naz Çağla Irmak ve Güven Murat Akpınar  olacak. 12 Mayıs 2021 de yayın hayatına başlayacak Ayak İşleri dizisinin yönetmenliğini Caner Özyurtlu üstlenirken senaryosunu ise Volkan Öge yazacak. Komedi türünde olacak Ayak İşleri  dizisinin oyuncuları Çağlar Çorumlu ile Güven Murat Akpınar olacak.

Ayak İşleri Dizisi Konusu

İki zıt karakter olan Vedat ve Evren’in yanlarında çalıştıkları zengin iş adamının ufak tefek işlerini- köpek kaçırmaktan apartman toplantısına katılmaya- halletmeye çalışırken düştükleri komik durumları anlatacak.

Ayak İşleri Oyuncuları

Çağlar Çorumlu

Güldür Güldür Show’daki Eşofmanlı Şevket rolüyle milyonları güldüren Çağlar Çorumlu 4 Aralık 1977 yılında Merzifon’da dünyaya geldi. Anne ve babası öğretmen olan Çorumlu daha sonra Eskişehir’e yerleşti. Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun oldu. Tiyatro eğitimi için İstanbul’a yerleşti. İlk olarak Yedi Numara dizisinde Yusuf Güdük karakterini oynadı. 2001 yılında beri çok sayıda dizi ve filmde rol almıştır. Güldür Güldür Show’daki Eşofmanlı Şevket Hoca milyonların beğenisini kazandı. Son olarak İyi Aile Babası dizisinde Mehmet Ali karakterini oynuyor. Çağlar Çorumlu 2012 yılında Gaye Pişkin ile evlenmiştir.caglar 1

Naz Çağla Irmak

Naz Çağla Irmak 31 Mayıs 1997 de Ankara da dünyaya gelmiştir. Kırgın Çiçeklerim Kader’i olarak tanınan Naz Çağla Irmak oyuncu Hülya Gülşen Irmak’ın kızıdır. Naz Çağla Irmak son olarak Aylin Necipli karakteri ile Tövbeler Olsun dizisinde yer almıştır. Naz Çağla Irmak Ayak İşleri oyuncuları kadrosunda yer alacaktır. Naz Çağla Irmak 166 cm boyundadır ve bilinen bir sevgilisi yoktur.

Ayak İşleri Oyuncuları belli oldu. Ayak İşleri Oyuncuları Çağlar Çorumlu, Naz Çağla Irmak ve Güven Murat Akpınar  olacak. 1

Güven Murat Akpınar

25 Kasım 1988 Ardahan doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde okumaktadır. Bizim Yenge, Suskunlar, İstanbullu Gelin, Boynu, Bükükler ve Urfalıyım Ezelden gibi dizilerde oynamıştır. Suskunlar dizisindeki Iska karakteriyle tanınmıştır. Güven Murat Akpınar Ayak İşleri oyuncularından biridir.

guven

Ayak İşleri Tanıtım Fragmanı

Genellikle mobil cihazlardan izlenmesi amaçlanan eğitici ve eğlendirici kısa videolardan oluşan dijital içerik formu olan Gain Medya yeni bir dizi için kolları sıvadı. İlk olarak 30 Aralık 2020 yılında yayın hayatına başlayan Gain Medyada birbirinden ilginç dizi ve konular yer alıyor.

Bizi Ayıran Çizgi, Terapist, Bir MFÖ Belgeseli Ele Güne Karşı, Bir Şifa Bağımlısının İtirafları, Ahmet Mümtaz Taylan’la İstanbul Hesabı, Vedat Milor İle En İyisi gibi yapımları bünyesinde barındıran Gain Medyada Ayak İşleri isminde yeni bir dizi başlıyor. Caner Özyurtlu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin başrollerinde sevilen oyuncular Çağlar Çorumlu ile Güven Murat Akpınar yer alacak. Diziyle ilgili ayrıntılar önümüzdeki günlerde netleşecek.