Aylin Akpınar Kimdir? Kaç Yaşında? Kardeşlerim Dizisi Emel

Çocuk oyuncu Aylin Akpınar NGM Medya’nın yeni dizisi Kardeşlerim’in çocuk başrol oyuncusu oldu. Daha önce Keşke Hiç Büyümedik Dizisinde de izleyicisi karşısına çıkan ancak dizisi tutmayınca beklediği çıkışı yakalayamayan Aylin Akpınar şimdi de Kardeşlerim dizisinde hayat vereceği Emel karakteri ile kendini gösterme fırsatı yakalayacak.

Aylin Akpınar Kimdir?

2012 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Aylin Akpınar 9 yaşının içindedir. 2018 de Pınar Süt reklamlarında oynayarak oyunculuğa başlayan Aylin Akpınar Boyner ve Defacto’nun da çocuk modellerinden biridir. İlk olarak Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde yer alan Aylin Akpınar daha sonra İstanbullu Gelin dizisinde yer almıştır.

Aylin Akpinar oyuncu resimleri

Aşk Ağlatır dizisinde Ada’nın çocukluğunu canlandırarak dikkat çeken Aylin Akpınar Kardeşlerim dizisi ile ilk defa bir dizi de bu kadar ön plana çıkma fırsatı bulmuştur. Yusuf Güney Gün menajerliğin oyuncusu olarak sektörde yer alan Aylin Akpınar yüzlerce oyuncu arasından Kardeşlerim dizisine seçilme başarısı gösterdi.

Aylin Akpınar Kaç Yaşında?

Aylin Akpınar ilkokul 3. sınıf öğrencisi olan 2012 doğumludur ve 9 yaşındadır.

Aylin Akpınar Dizileri

  • Keşke Hiç Büyümeseydik 2018
  • İstanbullu Gelin 2018
  • Aşk Ağlatır 2020
  • Kardeşlerim 2021

Kardeşlerim Emel Kimdir?

Emel; Asiye Ömer ve Kadir’in en küçük kardeşleridir. Hem abilerinin hemde ablası Asiye’nin göz bebeği ve en değerlisi olan Emel daha 5 yaşındadır. Anne ve babasını aynı gün kaybeden Emel psikolojik olarak bunu kaldıramaz ve hayaller görmeye başlar. Abisinin onu kimsesizler yurduna bırakmak istemesi ancak başarısız olması da Emel’in psikolojisini çok olumsuz etkilemiştir.