Babam Çok Değişti Neden Final Yapıyor? İşte Cevabı

Kanal D’nin son dakika kararı ile senaryosunda ve isminde değişikliğe gittiği Babam Çok Değişti  dizisi için final kararı alındı. Kanal D üst yönetiminin bu haftaki toplantısında alınan karar göre Babam Çok Değişti dizisi 8. bölümü ile 25 şubat 2021 de 8. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek.

Bilindiği üzere 4 bölüm de İyi Aile Babası ismi ile yayınlanan ancak iki isim ve senaryo ile de beklenen reytinglerin çok altında kalan Babam Çok Değişti  dizisi için final kararı alındı. Peki alınan bu final kararının arkasında ne var?

Babam Çok Değişti Neden Final Yapıyor?

Babam Çok Değişti dizisinden aslında Kanal D yönetimini perşembe akşamlarının birincisi olmasını beklemiyordu; 3 reyting bile alabilse perşembe akşamları reyting patasından pay almak isteyen Kanal D yönetimi Babam Çok Değişti  dizisini yayınlamaya devam edecekti; ancak reytinglerde ilk 20’ye bile giremeyen ve 1.5 reyting civarında kalan Babam Çok Değişti  dizisi Kanal D için tamamen bir zarara dönüştü. Hal böyle olunca da Babam Çok Değişti dizisi için final kararı kaçınılmaz oldu.

Babam Çok Değişti dizisinden sonra Kanal D yeni bir dizi ile perşembe akşamlarını artık zorlamayacak zira Mucize Doktor ve Bir Zamanlar Çukurova dizilerinden kalan küçük boşluğu da Alev Alev dizisi doldurunca perşembe akşamı başka bir diziye yer kalmamıştı. Yaptığı hatayı fark eden kanal yönetimi şimdilik perşembeye dizi koymayı düşünmüyor. babam cok degisti final resimleri

Babam Çok Değişti Ne Zaman Final Yapacak?

Babam Çok Değişti dizisinin final tarihi 25 şubat 2021 olacak. Senarist olarak daha önce Tayfun Güneyer’in yer aldığı İyi Aile Babası dizisi en çok kötü senaryosu ile eleştiri almıştı; ancak Birol Güven senaristliğe geçmesine rağmen yine de dizinin reytingleri artmadı. Birol Güven’in yazdığı senaryoda çok ciddi derece de eleştiri aldı izleyiciden.