Babamın Kemanı Filmi Oyuncuları Listesi Vizyon Tarihi Fragmanı

BKM Filmin yapımcısı olduğu Babamın Kemanı filmi oyuncuları belli oldu Babamın Kemanı oyuncu kadrosunda Engin Altan Düzyatan ve Belçim Bilgin başrolde yer alacak. 2021 yazında vizyonda olması ve milyonları sinema salonlarına çekmesi beklenen Babamın Kemanı filminin yönetmeni Andaç Haznedaoğlu olacak.

Çekimlerinin mart ayı içerisinde gerçekleşmesi beklemen Babamın Kemanı filminin oldukça geniş bir oyuncu kadrosu ve bütçesi olacak. Romantik komedi tarzında olması beklenen Babamın Kemanı filminin vizyon tarihi şuanda belli değil.

Babamın Kemanı Filmi Oyuncuları

OyuncuKarakterKarakter AçıklamasıGörsel
Engin Altan Düzyatan  Engin Altan Duzyatan
Belçim Bilgin  Belcim Bilgin
Selim Erdoğan  selim erdogan
Erdem Baş  erdem bas
Yiğit Çakır  Yigit Cakir babamin kemani filmi resimleri
Yener Sezginyener sezgin

Engin Altan Düzyatan

Engin Altan Düzyatan 26 Temmuz 1979 İzmir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi mezunu olan Engin Altan Düzyatan Ruhsa,  Yeditepe İstanbul, Çırağan Baskını ve Koçum benim dizileri ile tanınmıştır.  Diriliş Ertuğrul dizisinde hayat verdiği Ertuğrul Gazi karkateri unutulmazlar arasına girmiştir. Bir dönem ünlü oyuncu Özge Özpirnççi ile evlilik yapan Engin Altan Düzyatan  şuanda Neslişah Alkoçlar ile evlidir. Son olarak Kurşun dizisinde yer alsa da dizisi tutmamıştır. Barbaros dizisi ile sözleşme imzalamıştır. Babamın Kemanı filminin çekimleri tamamlandığında Barbaros dizisi ile sete çıkacaktır.

Belçim Bilgin

Belçim Bilgin 1983 Ankara doğumludur ve 38 yaşının içindedir. Hacettepe Üniversitesi Bilgi-Belge Yönetimi mezunu olan Belçim Bilgin Yılmaz Erdoğan ile evlenerek tanınmıştır. Belçim Bilgin ile Yılmaz Erdoğan’ın Rodin Erdoğan isminde bir çocukları vardır. Kördüğüm dizisinde hayat verdiği Naz karakteri ile tanınan Belçim Bilgin son olarak Hekimoğlu dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. Engin Altan Düzyatan ile ilk kez Babamın Kemanı Filminde partner olacaktır.

Selim Erdoğan

1 Nisan 1972 İstanbul doğumlu olan Selim Erdoğan 39 yaşındadır. Son olarak Ramo dizisine dahil olan usta oyuncu daha önce de İçerde dizisinde de yer almıştır.

Erdem Baş

Erdem Baş 1 Ocak 1978 Ordu doğumludur ve 43 yaşındadır. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde mezunu olan Erdem Baş Ayrılsakta Beraberiz ve Çocuklar Duymasın dizileri ile tanınmış ve sevilmiştir. 

Yiğit Çakır

1984 yılında İzmir de dünyaya gelen Yiğit Çakır daha önce Yedi Güzel Adam  ve Kuzgun dizilerinde yer almıştır. 

Yener Sezgin

Yener Sezgin 2 mayıs 1971 Almanya doğumludur ve 40 yaşının içindedir. Payitaht Abdülhamid dizisi ile tanınmıştır.

Babamın Kemanı filminin yeni oyuncuları belli olduğunda sitemize eklenecektir.

babamin kemani filmi resimleri