Babil Ayşe Gerçekte Kim? Amacı ne? (Babil Nihal Komiser)

Babil dizisinde bir çok gizemli karakter ve gizemli geçmiş var ancak bu karakterlerden en gizemlisi ise şüphesiz Ayşe oldu. Babil dizisinde Aslı Enver’in hayat verdiği Ayşe karakteri gerçekte göründüğünden çok farklı bir karakter ancak bu durum Babil dizisinin ilerleyen bölümlerinde izleyiciye gösterilecek.

Babil Ayşe Gerçekte Kim?

Babil dizisinde Ayşe karakteri Süleyman beyin yanına ondan iş istemek için gelen güzel bir kızdır. Süleyman bey ona şirkette yer yok seni işe alamam dese de Süleyman’ı zorla da olsa etkilemeyi başaran Ayşe işe girmiştir; ancak Ayşe’nin göründüğünden farklı bir olduğunu ilk anlayan zeki bir adam olan İrfan olmuştur. İrfan Ayşe’de farklı şeyler olduğunu düşünse de gerçekte onun bir polis olduğunu fark edememiştir.

Babil Ayşe’nin amacı ne?

Babil dizisinde bir çok izleyici Ayşe’nin İrfan’a aşık olacağını düşünmüş hatta İrfan’ın Ayşe’de başka bir şey var sözlerini İrfan da Ayşe mi aşık olacak diye değerlendirmişti; ancak dikkatli izleyiciler Ayşe’nin her şeye karışmasından ve her türlü mali işleri takip etmesinden onun bir mali polis olduğunu anladılar. Babil Ayşe gerçekte kim

Babil Nihal Komiser Kimdir?

Babil dizisinde Nihal komiser olarak karşımıza daha önce sekreter Ayşe olarak bildiğiniz Aslı Enver çıkacaktır. Herkes onu sekreter Ayşe olarak bilse de o gerçekte Nihal komiserdir ve gizli görev ile Süleyman’ın pis işlerini Süleyman’ın yanına sokularak takip edebilmek için sekreter kılığına girmiştir. Nihal komiser yani Ayşe çok yakında da Süleyman’ın vergi kaçırdığını silahlı adam tutarak zorla senet imzalattığını ve tefecilik yaptığını tespit edecek ve delilleri topladığında da Süleyman’ı tutuklamaya gelecektir.

Babil dizisinde Ayşe’yi en çok zorlayacak kişi ise Kudret ile Süleyman’ın oğlu Hakan olacaktır. Hakan Ayşe’ye aşık olunca onu basit bir sekreter parçası olarak görecek ve Ayşe’nin aklını çelmeye çalışacaktır. Konuşarak Ayşe’nin gönlünü alıp ona sahip olamayan Hakan onun evini öğrenerek ona pahalı hediyeler göndermek isteyecek ancak Ayşe gece karanlığında arkasından kendisini takip edenin bir sapık olduğunu düşünerek Hakan’a sağlam bir dayak atacaktır; Hakan bu olay üstüne Ayşe’den şüphelenmeye başlayacaktır. Ayşe ise Hakan’ın kendisinden şüphelenmemesi için düşmanını yakından tut felsefesi ile Hakan’ı kendine yakın tutacaktır.

Babil’de Ayşe ve İrfan Aşkı Gelecek?

Ayşe Babil dizisinde Süleyman’ı çökertmek için çalışırken bir taraftan da evladını kurtarmak için para kazanmaya çalışan İrfan’a da yardım edecek; İrfan’ın hayali bir altın madeni kurduğunu ve insanlara kandırdığını bilen Ayşe bu duruma sessiz kalmayacak ve İrfan’ı yasal yollar ile bu işi çözmesi için uyaracak. Ayşe ve İrfan yakınlaşması ise akıllara bir aşk mı yaşanacak sorusunu getirecek. Evet tahminimizce ilerleyen bölümlerde İrfan Ayşe’ye aşık olacak. Ayşe ise İrfan’a büyük hayranlık duyacak. İrfan ve Ayşe aşkının düşmanı ise başta Eda sonra da İlay olacak.

Nihal Komiser Geliyor