Babil Deniz kim? İrfan’ın Oğlu (Beren Kasımoğulları Kimdir?)

Star TV’nin yeni dizisi Babil ilk bölümü ile 17 Ocak 2020 cuma akşamı izleyicisi karşısına çıkacak. Başrollerini başrollerini Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Nur Fettahoğlu, Birce Akalay ve Mesut Akusta gibi önemli isimlerin paylaşacağı Babil dizisi tam bir yıldızlar geçidi ancak Babil dizisinde yıldızı parlayacak öyle bir oyuncu var ki daha önce onu hiç ekranlarda görmediniz. Babil dizisinin çocuk oyuncusu Beren Kasımoğulları  olacak. Beren Kasımoğulları Babil dizisinde Deniz karakteri ile yer alacak. Deniz ekonomi profesörü İrfan’ın oğlu olacak.

Babil Dizisi Deniz kimdir?

Deniz daha 7 yaşında okulunda başarılı ve zeki bir çocuktur.  Bu yaşına gelene kadar hiç bir zorluk görmemiştir; ancak babasının işsiz kalması ile aynı zamana denk gelen hastalığı Deniz’i de ailesini de çok zorlamıştır. Deniz daha bir çok şeyin farkında olmasa da evde ki huzursuzluğun farkındadır. Deniz’in beyninde bir tümör vardır ve bu tümör Deniz’i günden güne kötülemektedir. En kötüsü de Deniz’in beyninde ki tümör her an patlayabilir ve Deniz’in canını alabilir. Acilen Deniz ameliyata alınmalıdır; ancak bu kolay bir ameliyat değildir ve çok para gerekmektedir.

Annesi Eda oğlu Deniz’e çok bağlıdır. Ede oğlu Deniz için eşi İrfan’dan vazgeçmek zorunda kalacaktır.

Beren Kasımoğulları Kimdir?

Beren Kasımoğulları Babil dizisi yönetmeni Uluç Bayraktar’ı oyunculuk yetenekleri ile büyülemiş daha 9 yaşında olan bir çocuk oyuncudur. 2011 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açan Beren kasımoğlulları daha 7 yaşında bir oyunculuk ajansı olan Erberk Oyunculuk ajansına kaydolmuştur. İlkokul 2. sınıf öğrencisi olan Beren Kasımoğulları İstanbul Galatasaray İlköğretim Okulunda okumaktadır. Beren Kasımoğulları ilk oyunculuk deneyimini Babil dizisi ile yaşayacaktır.

Beren Kasımoğulları daha önce hiç bir reklam filminde de oynamamasına yani hiç bir ekran deneyimi olmamasına rağmen Babil dizisinde inanılmaz bir oyunculuk performansı göstermiş adeta büyüklerine ders vermiştir. blank

Babil dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Oyuncu Kadrosu