Bahar Dizisi Rüzgar Kimdir? Deniz Sarıkaş Kim? Sevgilisi

 

Bahar Dizisi Rüzgar Kimdir?  SHOW TV ekranlarının sevilen yapımı Bahar dizisine Rüzgar karakteri dahil oluyor. Yakışıklı oyuncu Deniz Sarıkaş Bahar dizisinde Rüzgar karakterine hayat verecek.

SHOW TV ekranlarında her salı 20.00’da izleyicisi ile buluşan Bahar dizisi oyuncu kadrosunda Demet Evgar, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Buğra Gülsoy, Alisa Sezen Sever, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Elit Andaç Çam, Hatice Aslan Füsun Demirel, Ege Erkal, Deniz Sarıkaş gibi popüler ve deneyimli isimler yer alıyor.

Bahar Dizisi Rüzgar Kimdir?

Show TV ekranlarının popüler yapımı Bahar dizisine Rüzgar Keskin karakteri dahil oldu. Rüzgar Keskin, sokak sanatçısıdır. Sosyal medya fenomenliği de yapmaktadır. Umay ve Parla Rüzgar’ın hayatına birden dahil olacak ve ikili için bu tanışma dönüm noktası olacak.

Deniz Sarıkaş Kim?

Son olarak Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın dizisinde Rüzgar karakterine hayat veren, tam adı Mehmet Deniz Sarıkaş olan yakışıklı oyuncu 2000 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2024 yılı itibari ile 24 yaşının içinde olan oyuncu lisans eğitiminin ardından oyunculuk için Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk Bölümünde eğitimler almıştır. 2022 yılında yayımlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde canlandırdığı Ozan karakteri ile ilk profesyonel oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Deniz Sarıkaş Dizileri

  • Bahar- Rüzgar
  • Kirli Sepeti
  • Gelsin Hayat Bildiği Gibi- Ozan

Deniz Sarıkaş Sevgilisi

İnstagramda @denizsarikas kullanıcı adıyla yer alan yakışıklı oyuncunun yaklaşık 270 bin takipçisi ve 50 gönderisi bulunmaktadır. Başarılı oyuncunun medyaya yansıyan herhangi bir kız arkadaşı bulunmamaktadır.

Bahar Dizisi Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız