Bahar Sezon Finali Ne Zaman? 1.Sezon Ne Zaman Bitecek?

 

Bahar Sezon Finali Ne Zaman? SHOW TV ekranlarının sevilen yapımı Bahar dizisi ilk sezonuyla çok sevilmişti ancak   Bahar dizisi 16. bölümüyle 11 Haziran 2024 de sezon finali yaparak ekranlara kısa süreliğine ara verecek. Sevilen dizi sezon finali yapacak; ancak 17. bölümü ile de ekranlarda olmaya 2024 2025 sezonunda devam edecek.

SHOW TV ekranlarının sevilen yapımı Bahar dizisi etkili hikayesi ile izleyicisini büyülemeye devam ediyor. Her salı 20.00’da izleyicisi ile buluşan Bahar dizisi oyuncu kadrosunda Demet Evgar, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Buğra Gülsoy, Alisa Sezen Sever, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Elit Andaç Çam, Hatice Aslan Füsun Demirel, Ege Erkal, Deniz Sarıkaş gibi isimler yer alıyor.

Bahar Sezon Finali Ne Zaman?

Show TV’nin Bahar dizisi 16. bölümüyle 11 Haziran 2024 de sezon finali yaparak ekranlara kısa süreliğine ara verecek.

SHOW TV ekranlarında her salı izleyicisi ile buluşan Bahar dizisi izlenme sıralamalarında  Yabani, Survivor All Star, Ben Bu Cihana Sığmazam gibi dizilerin önünde 1.sırada yer alıyor. Hem yapımcısını hem de Kanal izlenme sayılarından oldukça memnun. Sevilen dizi her bölüm yaklaşık 10 üstü reyting değeri alıyor. Hal böyle olunca da dizinin en az bir sezon daha devam etmesi kaçınılmaz oldu. Başarılı dizinin haziran ayının sonunda sezon finali yapması bekleniyor.

Tıp okurken Timur’a aşık olan ve devamında Ev hanımı olan Bahar’ın hayat hikayesi böyle başlamıştı. Kaynanası kendine 3.sınıf insan muamelesi yapıyordu. Hayatın yorması bir yana bir yandan da Karaciğer yetmezliği hastalığına yakalanmıştır. Doktorluk mesleğine geri dönen Bahar’ı Kocası Timur, meslektaşı Rengin ile yıllarca aldatmıştır. İşte bu denli hikayeye sahip olan Bahar dizisi izlenme sayılarında da oldukça yüksek değerler alıyor.blank

Bahar 1.Sezon Ne Zaman Bitecek?

SHOW TV ekranlarında her salı ekran severler ile buluşan Bahar dizisinin başrollerinde Demet Evgar ve  Mehmet Yılmaz Ak yer alıyor. Hikayesi ile oldukça sürükleyici olan dizi yaz sezonu gelmeden izleyicisine ilk sezonuyla beraber  veda edecek. Tam tarih netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz.

Bahar Dizisi Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız