Baharı Beklerken Neden Final Yaptı? Neden Bitti?

Baharı Beklerken dizisinin final yapacağı açıklandı. Baharı Beklerken dizisi 81 bölüm ekranlara gelmişti. Daha sonra diziye pandemi arası verilmiş ve dizi 81. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti. Baharı Beklerken dizisinin çekimleri eylül ayı itibari ile yeniden başladı ve Baharı Beklerken dizisi 120. bölüme kadar çekildi.

Baharı Beklerken dizisi 120. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek ancak Baharı Beklerken dizisinin 81. bölümden 120. bölüme kadar olan kısmı Beyaz TV’de yayınlanacak mı bilmiyoruz; Baharı Beklerken dizisi 15 ülkeye satıldığı için ve bu ülkelerde başarılı sonuçlar almaya devam ettiği için Baharı Beklerken dizisi Türkiye’de satılmadan yurt dışına satıldı.

Baharı Beklerken Neden Final Yaptı?

Baharı Beklerken dizisinin ne yazık ki düşük reyting alması nedeniyle Beyaz TV Baharı Beklerken dizisinin yeni bölümlerinin yayın hakkını satın almak istemedi; Green Yapım yurt dışına 120 bölüm olarak sattığı Baharı Beklerken dizisini Türkiye’de satamadı ancak söz verdiği için de 120. bölüme kadar dizinin çekimlerini gerçekleştirdi.

Baharı Beklerken dizisinin 120. bölüm çekimleri 15 ekim haftasında tamamlandı ve Baharı Beklerken dizisi oyuncuları vedalaşarak ayrıldı. Baharı Beklerken dizisinin 82 – 120. bölümleri Türkiye de  bir televizyonda yayınlanacak mı; yoksa Youtube gibi bir dijital platformda mı yayınlanacak bekleyip göreceğiz.

Baharı Beklerken Neden Bitti?

Bir çok izleyici Bahar’ı Berklerken dizisinin korona virüs salgını nedeniyle bittiğini düşünüyor ancak yanılıyor. Beyaz TV’nin mayıs 2020’ye kadar Baharı beklerken dizisi ile sözleşmesi vardı. Dizi çekilmeye devam etseydi de 120. bölümü ile Baharı Beklerken dizsi mayıs 2020 de final yapacaktı zira izlenmiyordu. Eğer Bahar’ı Beklerken dizisi yüksek reyting alsaydı bu durumda 2. sezonda da Beyaz TV’de yayınlanmaya devam ederdi.

Baharı Beklerken dizisi başrol oyuncusu Fatih Ayhan Baharı Beklerken dizisinin çekimlerinin tamamlandığını bu paylaşımı ile duyurdu. fath ayhan bahari beklerken final aciklamasi