Baht Oyunu Aslan Enişte Kimdir? Emrah Ben Kimdir?

Emrah Ben Baht Oyunu oyuncuları arasında yer alacak. Bir çok izleyici Baht Oyunu Aslan Enişte Kimdir sorusunu yöneltiyor. Baht Oyunu dizisinde Aslan Enişte karakterine usta tiyatrocu Emrah Ben hayat verecek. Peki Baht Oyunu Aslan Enişte Kimdir?

Baht Oyunu Aslan Enişte Kimdir?

Baht Oyunu dizisinde Aslan Enişte Ada’nın teyzesi Nergis’in eşidir. Çocukluktan beri Nergis’e aşık olan Aslan Nergis’i hiç bir zaman elde edemeyeceğini düşünmüş ama hayat beklediği gibi kötü davranmamış ve Nergis’i evlenmeye ikna etmiştir. Nergis kendisine aşık olan Aslan’ı sevmese de onunla evlenmiş ve böylece aşk acısı çekmeyeceğini düşünmüştür.

Aslan Enişte Nergis’e deliler gibi aşıktır. Nergis ile birlikte baldızı ve Ada’yı da her türlü tehlikeden ve erkeklerden korumayı kendini görev bilmiş olan Aslan komik ve tatlı bir adamdır. Aslan piknik yapmayı çok sever ve her hafta sonu kızları alıp pikniğe gider.

Emrah Ben Kimdir?

1986 Bandırma doğumlu olan Emrah Ben 35 yaşının içindedir. Yurt dışına giderek oyunculuk eğitimleri alan ve oyunculuğunu tiyatro sahnelerinde geliştiren Emrah Ben 2018 de Tozkoparan isimli çocuk dizisinde Bakkal Azmi karakteri ile yer almış ve çocukların sevdiği oyuncular arasına girmeyi başarmıştır. tek kişilik komedi gösterileri yaparak hayatını kazanan Emrah Ben evlidir ve bir evladı vardır.Baht Oyunu Aslan Enişte karakterine Emrah Ben hayat verecek