Baraj Ayşe Kimdir? Nazım’ın Kızı (Hira Su Yıldız)

Baraj dizisinde Nazım’ın kızı Ayşe karakterine yetenekli oyuncu Hira Su Yıldız hayat verecek. Bilindiği üzere Baraj dizisinde Nazım’ın eskiden evli olduğu ortaya çıkmıştı. Nazım’ın bir taraftan Nehir ile uğraşırken bir taratan da evine gelen ve ondan yardım isteyen Nermin ile uğraşacak.

Baraj dizisinde Nermin Nazım’ın eski eşidir. 30’lu yaşların başında olan Nermin yıllar önce Nazım ile bir aşk yaşamış ve Nazım’dan Ayşe isminde 5 yaşında bir kızı olmuştur. Daha sonra kızı Ayşe ile yeni kocasından şiddet gören Nermin kızını da alarak Nazım’a sığınmıştır. Nermin kanser hastasıdır ve günleri sayılıdır bu nedenle de Ayşe’yi babasına teslim etmek ister.baraj ayse resimleri nazimin kizi

Hira Su Yıldız Kimdir?

Hira Su Yıldız 2015 İstanbul doğumludur. Ailesinin oyunculuk yeteneğini keşfetmesi ile 3 yaşında Layla Şirin ajansa kayıt ettirilen Hira Su Yıldız şimdiye kadar Vurgun ve Afili Aşk dizilerinde çok önemli rollerde yer almıştır. Anasınıfı öğrencisi olan ve eğitimine devam eden Hira Su Yıldız aynı zamanda da setlerde psikolog eşliğinde oyunculuk yeteneklerini sergilemektedir. Baraj Ayse resimleri

Hira Su Yıldız ilk dizisi Vurgun’da ne yazık ki beklediği başarıyı gösterme fırsatı bulamamıştır. Daha sonra Afili Aşk dizisinde Rıza’nın kızı Buse karakteri için açılan seçmeleri geçen Hira Su Yıldız Buse karakteri ile Türkiye’nin tanınan çocuk oyuncuları arasında yer almıştır. Şimdi de Fox TV’nin sevilen dizisi Baraj’a Ayşe karakteri ile seçilen Hira Su Yıldız bakalım Ayşe karakteri ile beklediğini bulabilecek mi?

Baraj Dizisi Ayşe Kimdir?

Baraj dizisinde Ayşe 5 yaşında akıllı bir kızdır. Yıllardır babasını görmeden büyüyen Ayşe ilk defa babasını görecek ve onu başlarda amcası sansa da sonradan yapılacak DNA testi ile Ayşe’nin Nazım’ın kızı olduğu ortaya çıkacaktır; ancak şimdi Nazım kızı ile ilgilenecek durumda değildir.

Ayşe Nazım’ı başlarda sevmese de sonradan babası Nazım’ı çok sevecektir; Nazım ise kızı Ayşe ile yaşamayı sevecek ve artık ondan ayrılmak istemeyecektir. Ayşe annesi ile babasının yeniden bir araya gelmesini ister zira kendi annesinden başka bir anne istememektedir. Ayşe annesi Nermin’in öleceğini sonradan öğrenecek ve bir travma daha yaşayacaktır.

hira su yildiz resimleri