Baraj Halil Yaşıyor mu? Halil’in İkizi Halid Kim? Şamil Kafkas

Baraj dizisinde izleyiciyi şok edecek bir olay yaşanacak. Baraj dizisinin 12. bölümünde Zahra ve Tarık’ı basan Halil Tarık ve Zahra’nın saldırısı sonrası ölmüştü. Baraj 30. bölüm fragmanını gören izleyici Baraj Halil Yaşıyor mu? Halil Öldü mü? Yeni Gelen Kim? sorularını sormaya başladı. Halil’in öldüğünü gören Zahra ve Tarık ise Halil’i önce gömmüş sonra da o bölge de kazı yapılacağını öğrenince Halil’in mezarını açıp Halil’i başka bir yere gömmüştü. Peki nasıl oldu da Halil tekrar ayaklandı ve yıllar sonra çıktı geldi.

Baraj da Halil’i Tarık öldürmüştü. Baraj 30. bölüm fragmanını gören izleyici Baraj Halil Yaşıyor mu? Halil Öldü mü? Yeni Gelen Kim? sorularını soruyor. İşte tüm soruların cevabı bu konumuzda

Baraj Halil Yaşıyor mu?

Baraj dizisinde Halil yaşamıyor bunu Baraj dizisinin 30. bölüm resmi özetinden de anlayabiliriz; zira özette “Barajdan eski bir yüzün hayatlarına aniden girmesi ise herkesi altüst edecektir.” cümlesine yer verilmiştir. Halil’in geri dönmesi neresinden bakarsanız bakın saçmalık her ne kadar Halil yaşıyor gibi görünse de Baraj dizisine yeniden dahil olan Şamil Kafkas dizi de Halil’in ikiz kardeşi Halid rolü ile diziye dahil olacaktır.

Zaten Halid sakat bir şekilde diziye dahil oluyor. Halil’in sakat kalmasını gerektirecek bir durum olmadı ölüm sırasında. Halil’in ölmesi kafa travması sonrası gerçekleşmişti. Halil bacağı sakat geldiğine göre bu kesinlikle Halil olamaz; Halid Halil’den 3 dk önce doğan ikiz kardeşi olacaktır.

Baraj dizisine daha önce de Halil’in kız kardeşi Meryem dahil olmuş ve Zahra’nın peşini bir türlü bırakmayan Meryem abisi Halil’in katillerinin Zahra ve Tarık olduğunu öğrenmişti. Meryem ulaştığı bilgileri abisi ile paylaşınca Halil’in ikizi Halid de intikam almaya geldi Baraj dizisine.

Baraj Halil Öldü mü?

Baraj dizisinde kesin olarak Halil öldü. Halil’in toprak altından çıkması gibi bir durum söz konusu olamaz.

Baraj Yeni Gelen Kim?

Baraj dizisinde yeni gelen Halil’in ikizidir.

Baraj Halil Yasiyor mu