Baraj Nermin Kimdir? Nermin İle Nazım’ın Hikayesi Ne?

Baraj dizisi 2. sezonunda kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Son olarak Canan karakteri ile Feri Baycu Güler’i kadrosuna dahil eden Baraj dizisi şimdi de Nermin karakteri ile güzel oyuncu rolüyle Nezaket Erden kadrosuna kattı. Baraj dizisinde bir çoğumuz Nazım’ın hikayesini merak ediyoruz; Nazım bu yaşına gelmiş hiç mi evlenememiş diyoruz; ancak Nazım’ın hikayesinin Nermin ile başladığını bilmiyoruz.

Baraj Nermin Kimdir?

Nermin Nazımın eski eşidir. Nazım’ın Nermin’den bir kızı vardır. 5 yıldır bu Baraj da olan ve dışarı hiç çıkmayan  Nazım eski eşinden de ayrılmıştır. Şimdilerde Nermin’in Nazım’a ihtiyacı vardır. Zamanında Nazım’ı aldatan ve onun yüzüne bile bakmak istemeyen Nermin kimsesiz kalınca yine sığınacak liman olarak Nazım’ı seçmiştir. Nazım’ın ise başı zaten derttedir. Nehir Tarık ile ilişki yaşamış ve kendini kirlenmiş hissetmektedir. Nazım her şeye rağmen Nehir ile bir hayata hazırdır ancak Tarık da Nehir’i sevmektedir ve ondan vazgeçmeyecektir.

Nazım tam Nehir ile mutlu olacağın düşünürken Zerrin’in ve Nermin’in de gelmesi ile işler tamamen karışır.baraj nermin

Baraj Nermin İle Nazım’ın Hikayesi Ne?

Baraj dizisi bindiği Baraj filminden uyarlama ve bu filmde Nazım usta aldatılmış bir adam. Bu nedenle de biz de Nermin’in Nazım’ı aldattığını düşünüyoruz. Peki Nermin’in Nazım’ın yüzünde ki kaza ile bir ilgisi var mı? Nermin Nazım’ı yaşadıkları bu kazadan sonra mı terk etti dersiniz?

Baraj dizisine Nermin karakterinin gelmesi ile dizi de işler biraz daha karışacak ve Nehir Nazım ile Tarık arasında kalırken Nermin de eski kocası Nazım’a kendini affetirmeye çalışacaktır. Bakalım Zerrin Nermin meselesinden neler çıkaracak bekleyip göreceğiz.

Baraj Nermin Gerçekte Kimdir?

Baraj dizisinde Nermin karakterine Nezaket Erden hayat verecek.

Nezaket Erden Kimdir?

Nezaket Erden 1990 Mersin doğumludur. 30 yaşının içinde olan Nezaket Erden Galatasaray Üniversitesi’nde Felsefe bölümü mezunudur. Akademi 35,5 da oyunculuk eğitimi alan Nezaket Erden Kadir Has Üniversitesi’nde oyunculuk üzerine yüksek lisans yapmıştır. Galatasaray üniversite topluluğunda tiyatro yapmaya başlayan Nezaket Erden ilk kez Baraj dizisi ile ekranlara çıkacak. Bir çok izleyici Nezaket Erden’i Sevgili Arsız Ölüm isimli tiyatro oyunu ile sevmiştir. nezaket erden resimleri