Barbaroslar Meryem Kimdir?

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde çok önemli değişiklikler yaşanacak. Bir türlü reytingleri artmayan ve maliyetinin altında bir kazanç getiren Barbaroslar dizisinin yönetmen ve senaristlerinden sonra şimdi de oyuncu kadrosunda köklü değişiklikler yaşanacak.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde erkek başrol oyuncularından memnun olan Es film dizinin kadın başrol oyuncularında değişikliğe gidecek. Dizi de Ulaş Tuna Astepe’nin hayat verdiği Hızır karakteri ile partner olan ve dizi de Zeynep karakteri ile yer alan Melis Babadağ ve dizi de Engin Altan Düzyatan’ın hayat verdiği Oruç karakterinin eşi olan ve dizi de İsabel karakteri ile yer alan Gülcan Arslan diziden ayrılırken Barbaroslar  dizisine Meryem karakteri ile Ulaş Tuna Astepe’nin hayat verdiği Hızır karakterine yeni partner gelecek.

Barbaroslar Meryem karakteri Hızır karakterinin sevgilisi olacak

Barbaroslar Meryem Kimdir?

Meryem sonradan Müslüman 0lan güzeller güzeli bir kızdır. Şu hayatta abisinden başka kimsesi olmayan Meryem ailesi katledildikten sonra bir daha abisini hiç görmemiştir. Yıllardır abisini arayan Meryem iyi kalpli bir kızdır. Bu zamana kadar aşk ile işi olmasa da Hızır’ı görür görmez kalbinde kelebekler uçmaya başlar. Meryem’in zorlu hayatı Hızır’ı tanıdıktan sonra daha da zorlu olacaktır.

Barbaroslar dizisinde Meryem ile birlikte artık daha çok İsabel karakteri ile yer alan Pelin Akil daha çok ön planda olacak. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin hikayesinde yaşanan bu değişikliklerle de bir aksiyon yakalanamaz ise Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi aralık ayı sonunda final yaparak ekranlara veda edecektir diye tahmin ediliyor.